KURULUM VE ERISILEBILIRLIK

Tüm kurulumlarımızı iş ihtiyaclarınıza göre tasarlıyoruz, analiz, dizayn, degisiklik yönetimi, risk planı, kaynak planlamasını ve diger dökümantasyonlarımızı titizlikle yapıyoruz.

1.

Kurulumlarımızı adım adım dökümante ediyoruz, ihtiyacınız anında tüm detayları her zaman dökümanlarınızda bulabilirsiniz. Uygulama ve hizmetlerin dizayn,tasarım ve topolojilerini elinizin altında bulundurabilirsiniz ve destek anlaşmalarında her değişiklik dökümanlarınıza anında yansıtılır.

2.

Tüm kurulumlarda gizli bilgiler disinda kalan detaylari takip listemizde tutuyoruz, boylece destek anlasmaniz dahilinde suresi dolmakta olan veya "unsupported" duruma yaklaşan surumlerinizi yenilemeniz konusunda sizi bilgilendiriyoruz.

3.

Tüm kurulumlarda sunucu veya hizmetin merkezi yönetimi, güncelleştirmesi, izleme hizmeti, yedekleme planı, performans yönetimi, uzun dönem bütçesi ve büyüme planlamasını da yapıyoruz

4.

Yüksek erişebilirlik projelerimizde hizmetinizi storage, network, sanallaştırma, veri transferi, istemci yükü gibi tüm gerekli detayları hesaplayarak planlıyoruz. Yüksek erişilebilirliğe ürün veya aracın erişilebilirliği değil iş hizmetinin erişilebilirliği olarak bakıyoruz.

5.