YAYGINLASTIRMA-TASIMA-GECIS

Dağıtımları kolay ve hızlıca yaparken veri ve hizmetlerinizi koruyoruz, tüm dağıtımlarda simülasyon, test, pilot ve canlı ortam şeklinde 4 aşamalı metot ile ilerliyoruz.

1.

Data center, hizmet, uygulama, platform veya sadece uygulama içi veriler. Proje ve felaket kurtarma tecrübemizi taşıma projelerinde de aynı kaliteyle hizmet olarak sunuyoruz.

2.

İş ihtiyaçlarınızı geçiş veya dönüşüm projeleri ile karşılıyoruz. Tüm geçiş ve dönüşüm çalışmalarında standart proje dökümanlarımızın yanısıra riski yönetmek için ek dökümanlar, aksiyon ve risk planları oluşturuyoruz. Kritik süreçlerde partner ve ürün sağlayıcıları ile beraber çalışıyoruz.

3.

Yükseltme ve taşıma (upgrade and migration)  çalışmalarını ürün ve platformun desteklediği senaryoları etkin dökümantasyonumuzla birleştirerek sağlıyoruz. Tüm çalışmalarda test ortamı kullanıyoruz veya dileyen müşterilere bu ortamı sağlıyoruz 

4.

Proje kapsamında hızlı destek; taşıma,geçiş projelerinde müşteri ve proje numarınızla açtığınız çağrılar önem derecesine göre değerlendiriliyoruz. SLA seviyelerine göre analiz,müdahale ve çözüm sağlıyoruz.

5.