Activtrak Türkiye

Activtrak ile İş Gücü Üretkenliği ve Analitik Yazılımı

Activtrak Nedir?

Activtrak, çalışanların verimliliğini ölçen, analiz eden ve gelişmiş raporlarıyla sonuçları sunan bir izleme yazılımıdır.

Activtrak Ne İşe Yarar?

ActivTrak, kuruluşunuz genelinde üretkenliği ve operasyonel verimliliği artıran iş gücü analitiği ve içgörülerini hızlı ve kolay bir şekilde sunar.

Activtrak Nasıl Çalışır?

Activtrak, çalışanların makinelerine dağıtılan agentlarla data toplamaya başlamaktadır.

Activtrak Versiyonları

ADVANCED – Sınırsız Kullanıcı ve Veri Depolama, Minimum 5 kullanıcı, Uzaktan Kurulum, Aktivite ve Kullanıcı Risk Puanlaması, USB & Dosya Aktarımı Tespiti, Tek Seferlik, Verimlilik

Activtrak Kullanım Senaryoları

Sık kullanılan verimsiz uygulamaları veya web sitelerini belirleyin ve kullanım sınırlarını ayarlayın.

Neden Leadpro?

LeadPro, alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve verimlilik izleme ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Üretkenliği anlamak ve verimsiz operasyonel alanları belirlemek için küçük boyutlu iş zekası edinin. Çalışanların en çok hangi tür uygulamaları ve web sitelerini kullandığını öğrenin. Kullanıcılara göre üretkenlik verilerini görüntüleyin ve yıldız performans gösterenleri belirleyin.

activtrak

Takım Üretkenliği Nabzı

Bir bakışta ulaşabileceğiniz bir kontrol paneli aracılığıyla kullanıcı üretkenliğini ve durumunu anında görün. Gün boyunca ekip üyeleri arasında gerçek zamanlı üretkenlik metriklerini görün.

activtrak

Verimlilik Raporları

Karşılaştırmalı analiz için değerli ekip üretkenliği içgörülerine inmek için çeşitli analitik raporları görüntüleyin. Verimlilik raporunu kullanarak çalışan üretkenliğini ölçün. En İyi Kullanıcılar raporuyla en iyi performans gösterenleri belirleyin ve ekip üretkenliğini oyunlaştırın.

activtrak

Etkinlik ve Verimlilik Sınıflandırması

Çalışanların ActivTrak’ın akıllı otomatik sınıflandırma motoruyla nasıl çalıştığını anlamak için çalışanların kullandığı uygulamalar ve web sitelerinden oluşan bir kitaplık oluşturun. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Activtrak

Uygulama ve Web Sitesi Kullanımı

Benimseme boşluklarını ve istenmeyen araçlardan kaynaklanan potansiyel risk alanlarını belirlemek için ekip ve bireylere göre uygulama ve site kullanımını anlayın. Çalışanların en çok hangi uygulamaları ve web sitelerini kullandığını anlayın. Kullanımı verimli ve verimsiz kategorilere göre filtreleyin.

Activtrak

Activtrak Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.