Time Doctor Türkiye

İş Gücü Üretkenliği ve Analitik Yazılımı

Time Doctor Nedir?

Time Doctor, çalışanların verimliliğini ölçen, analiz eden ve gelişmiş raporlarıyla sonuçları sunan bir izleme yazılımıdır.

Time Doctor Ne İşe Yarar?

Time Doctor, kuruluşunuz genelinde üretkenliği ve operasyonel verimliliği artıran iş gücü analitiği ve içgörülerini hızlı ve kolay bir şekilde sunar.

Nasıl Çalışır?

Time Doctor, çalışanların makinelerine dağıtılan agentlarla data toplamaya başlamaktadır.

Time Doctor Versiyonları

BASIC – Zaman takibi, Görevler ve projeler, Sınırsız ekran görüntüsü, Aktivite takibi, 3 günlük destek, 1 grup / departman, 1 aylık veri depolama

STANDARD – Uygulamaları ve URL’leri izleyin, Maaş bordrosu, 40+ entegrasyon, 24 saat destek, 3 gruba / departmana kadar, 6 aylık veri saklama

PREMIUM – İstemci oturum açma erişimi, VIP desteği, Konsiyerj hesabı kurulumu, Video ekran görüntüleri, VIP desteği, Sınırsız gruplar, Sınırsız veri depolama

Kullanım Senaryoları

Sık kullanılan verimsiz uygulamaları veya web sitelerini belirleyin ve kullanım sınırlarını ayarlayın.

Neden Leadpro?

LeadPro, alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve verimlilik izleme ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Çalışanlar, çok uzun süre boşta kalırlarsa veya iş dışı bir uygulamaya veya web sitesine girerlerse açılır pencere uyarıları alır. Sosyal medya ziyaretleri, “Hala çalışıyor musunuz?” sorusunu soran bir pop-up ile kesintiye uğratılabilir.

Time Doctor

Web ve Uygulama Kullanımı

Belirli program / uygulama kullanımının yanı sıra belirli web sitelerinde harcanan zamanı izleyebilirsiniz. Birisi Facebook veya YouTube ile çok fazla zaman geçiriyorsa, bunu bilebilirsiniz.

Time Doctor

Müşterilere ve Projelere Göre Zaman Takibi

Müşterilerinize hiçbir ekstra ücret ödemeden Time Doctor’a erişim sağlayın. Müşterilerinizin erişimi, kendi markanızla beyaz olarak etiketlenebilir ve kendi şirketinizin etki alanında görünebilir. Müşterileriniz, üzerinde çalışılan görevlerin ekran görüntülerini ve raporlarını görüntüleyebilir. Müşterileriniz, şirketinizde yapılan tüm işler yerine yalnızca onlar için yaptığınız işle ilgili verileri görmekle sınırlandırılacaktır.

Otomatik Ekran Görüntüleri

Çalışanların ActivTrak’ın akıllı otomatik sınıflandırma motoruyla nasıl çalıştığını anlamak için çalışanların kullandığı uygulamalar ve web sitelerinden oluşan bir kitaplık oluşturun. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Entegrasyonlar

Time Doctor, JIRA, Asana, Trello, GitHub, Basecamp, Slack, Salesforce, Teamwork.com, Todoist, Podio, QuickBooks, Freshdesk, Redmine, Google Apps, Zoho, Yammer dahil olmak üzere tüm önde gelen proje yönetimi ve muhasebe araçlarıyla senkronize olabilir.

Time Doctor Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.