solarwinds dameware remote support Türkiye

DAMEWARE REMOTE SUPPORT - UZAKTAN ERİŞİM VE SİSTEM YÖNETİMİ

Dameware Remote Support Nedir?

Solarwinds Dameware, teknisyenlerin yerel ağda bulunan bilgisayarlara uzaktan erişerek destek verilmesini sağlayan uzaktan erişim ve sistem yönetimi yazılımıdır.

Dameware Remote Support Ne İşe Yarar?

Solarwinds Dameware; güvenli, hızlı ve her yerden cihazlarınıza ve sistemlerinize uzaktan erişmenizi sağlar.

Nasıl Çalışır?

Remote Support teknisyen bazlı kullanılır. Bağlanılacak cihaza bağlantı linki gönderilerek veya agent kurularak kullanıcı bilgisayarına erişilebilir.

Dameware Remote Support Versiyonları

Dameware Remote Support

Dameware Mini Remote Control

Kullanım Senaryoları

Linux, Mac OSX, Windows desteği ile farklı işletim sistemlerine sahip olan tüm kullanıcılara uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Active Directory entegrasyonu sayesinde birçok işlemi uzaktan kolayca yapabilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Solarwinds Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Bazen teknisyenlerin, kullanıcılardaki veya sistemlerdeki sorununun köküne inmek ve çözmek için, doğrudan kaynağa gitmek isteyebilirler. Bu durumlarda Solarwinds Dameware, Windows, Linux ve Mac OS X bilgisayarlarına, dizüstü bilgisayarlarına ve sunucularına tek bir yönetici konsolundan çoklu platform uzaktan erişim sunar.

solarwinds dameware remote support

Her Zaman Her Yerden Destek

BT sorunları yer ve zaman tanımıyor. O halde BT sorunlarını giderme yeteneği neden yalnızca ağdaki makineler için ayrılsın? LAN içindeki ve internet üzerinden bilgisayarlara uzaktan erişerek destek verebilirsiniz.

solarwinds dameware remote support 2

Uyuyan ve Kapalı Bilgisayarlara Uzaktan Erişim

Solarwinds Dameware ile kapalı ve uyuyan bilgisayarlara dahi uzaktan destek verebilirsiniz. AMT, Wake on LAN ve KVM desteğine sahip Intel® vPro™ ile bant dışı bilgisayarlara uzaktan bağlanıp dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

solarwinds dameware remote support 3

Active Directory Ortamlarını Uzaktan Yönetin

Birden çok AD alanını, grubunu ve kullanıcıyı yönetin. Kullanıcı hesaplarının uzaktan kilidini açın, parolaları sıfırlayın ve Grup İlkesini düzenleyebilirsiniz. AD özelliklerini, sistem konfigürasyonlarını ve yazılım bilgilerini .CSV veya .XML formatlarında kolayca dışa aktarabilirsiniz.

Solarwinds Dameware Remote Support

Solarwinds Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.