Workpuls Türkiye

Workpuls Çalışan İzleme Yazılımı

Workpuls ile çalışan verimliliğini en üst seviyeye çıkarın.

Workpuls Nedir?

Workpuls, kullanıcı çalışma saatlerini ve performansını ölçen bir uygulamadır.

Workpuls Ne İşe Yarar

Şirket uygulamaları ve kaynaklarının kullanımını raporlarken IT Politika uyumu ve kullanıcı davranışlarını kontrol etmenize olanak sağlar.

Nasıl Çalışır ?

İzleme ve yönetim profilleri dizayn edilir, ilgili kullanıcı gruplarına atanarak veri toplamaya başlanır. Dashboard üzerinden anlık veriler izlenir.

Workpuls Versiyonları

Starter – Uygulama ve davranış izleme
UAM – Derin Analitik ile izleme, kurallar ile önleme
DLP – Ek olarak Güvenlik katmanı ve Anomali tespiti

Kullanım Senaryoları

Çalışan Performans Ölçümü
Mesai saatleri raporlama
Davranışsal tehdit engelleme
Ve Fazlası…

Neden Leadpro?

LeadPro Türkiye Distribütörlüğünün yanısıra kadrosunda izleme alanında dikey uzamanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Aşağıda bulunan görsellerdeki gibi tüm kullanıcıları tek bir ekranda veya kullanıcı bazlı detaylı olarak görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcılara veya gruplara belirli kurallar atayarak davranış bazlı engellemeler uyarlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak raporları günlük veya farklı periyotlar ile pdf formatında export alabilirsiniz.

Workpuls Türkiye

Website ve Uygulama Verimliliği

Kullanıcı veya grup bazlı olarak hangi uygulamalarda ne vakit harcandığını otomasyondan gelen reel bilgiler ile ölçebilirsiniz. Bu sayede ödemeye devam ettiğiniz yazılım lisanslarının çalışanlarınız tarafından ne kadar kullanıldığını görerek gereksiz maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Workpuls

Proje Yönetimi

Workpuls ile yöneticiniz görev yönetimi alanları sayesinde, projelerinize dair tüm görevleri ve alt görevleri ekibinizde bulunan herkese dağıtabilir ve ekbinizden kimlerin hangi proje üzerinde ne kadar vakit harcadığını görebilirsiniz.

Workpuls

Analiz ve Raporlar

Çalışanlarınız verimliliklerinin zaman içerisinde nasıl değiştiğini kapsamlı grafiklerle ve raporlarla analiz edebilirsiniz. Listeden bir çalışanınızı seçerek aktif ve inaktif olduğu zamanları, fazla mesaileri, aylık-haftalık-günlük verimlilik grafiklerini görebilirsiniz.

Workpuls