Zoho Crm ile tüm satış fırsatlarınızı tek bir sayfada yönetirken işletmenizin tüm birimleri ile senkron kalın !

zoho crm

ZOHO CRM İLE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Zoho CRM Türkiye

Zoho CRM Türkiye olarak, lisans çalışmalarının yanı sıra müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinizi tamamen yeni sisteme taşıyoruz. Müşteri adayı, müşteri dönüşümü, teklif takibi, çeşitli kanalların entegrasyonu gibi konularda yazdığımız workflow’lar ile manuel veri girişini olabildiğince azaltarak süreçlerde yaşanabilecek hataları da minimize ediyoruz.

Zoho CRM Türkiye
Zoho CRM Türkiye

Zoho CRM Nedir?

Diğer CRM uygulamalarından farklı değil, sadece çok daha iyi! Görsel olarak cazip olmasının yanı sıra, her bir modülü için sürükle-bırak gibi kolay bir yöntemle özelleştirmeler sunması, gelişmiş raporları ve filtreler ile yönetilebilen analizleri rakiplerinin oldukça ilerisinde. Modüller arası çalıştığımız workflow’lar ile de müşteri dönüşümü, diğer kanallardan gelen adayların yönetimi gibi birçok farklı konuyu kolayca takip etmenizi sağlar.

Zoho CRM Kullanımı

Komplike süreçlerinizi, rutin görevlerinizi sizin için otomatize ederek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Sade ve şık arayüzü sayesinde CRM kullanıcılarınız sıkıntı yaşamadan istedikleri rapora, kayda kolayca ulaşabilirler.

Zoho CRM Türkiye
Zoho CRM Türkiye

Zoho CRM Fiyatları

Rakiplerinden farklı olarak “kullandığın kadar öde” politikası uygulamaktadır. İstediğiniz versiyonda, kullandığınız kadar bütçelenecektir. Planlar arası değişim oldukça kolaydır. Planların ayrıntıları ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Türkiye Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zoho One

Bir şirketin bütün departmanların ihtiyaç duyabileceği yazılımları bir araya getirerek oluşturduğu uçtan uca entegre bir işletim sistemidir. Her bir departmanın hatta ekibin ihtiyacına yönelik uygulamaları Zoho çatısında toplayarak uçtan uca yönetebilir ve analiz edebilirsiniz. Bu sayede, her bir üründe farklı bir lisanslama süreci, farklı partnerler ve entegrasyon için daha fazla efor sarf etmenize gerek kalmayacak. Bu paket birlikte tek bir noktadan, şirketinizdeki tüm sistemi entegre ederek maliyet ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Zoho One’da açacağınız bir kullanıcı, tüm sistemlerde tanımlanacak ve farklı lisanslama modelleri veya lisanslama süreçleri ile vakit kaybetmek zorunda kalmayacaksınız.

Zoho CRM Türkiye

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, size uygun bir zamanda online meeting aracılığıyla demo hesabı açarak tanıtım yapmaktan mutluluk duyarız.

1 saat içerisinde Demo hesabınızı oluşturup size sunabiliriz. Kişisel oturumunuzu planlamak için lütfen zoho@leadpro.com.tr ile iletişime geçin.

Tabi ki yapabilirsiniz. Hesabınızda oturum açtıktan sonra ana sayfanızdaki bağlantılardan versiyon yükseltmeniz mümkün. Yeni bir plana geçmek için Abonelik sayfasındaki adımları izleyebilir veya bizden destek talep edebilirsiniz.

Verilerinizi güvende ve emniyette tutma konusunda çok Zoho oldukça gelişmiştir. Zoho Corp tesisleri video izleme, biyometrik erişim ve gelişmiş yangın, su baskını ve hırsızlık izleme sistemleri ile 365 gün 24 saat sıkı güvenlik sunar. Ağ güvenlik sistemi en son şifreleme ve saldırı tespit ve önleme teknolojilerini kullanır. Zoho’nun veri koruma önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Zoho CRM lisanslarınızı aylık veya yıllık olacak şekilde fiyatlıyoruz. Fakat Zoho CRM, kullanılan kadar ödeme yapabileceğiniz sisteme sahip bir hizmettir. Dilediğiniz vakit ihtiyacınıza göre planınızı değiştirebilirsiniz.

Evet, Türkçe dahil 28 dil desteği sunmaktadır: Arapça, İngilizce (ABD), İngilizce (İngiltere), Bulgarca, Bahasa Endonezce, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatistan (Hrvatski), Çekçe, Felemenkçe (Nederland), Danca, Fransızca, Almanca (Deutsch), Macarca (Magyar), Hintçe, Italiano (İtalya), Japonca, Lehçe (Lehçe), Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rusça, İspanyolca (Espanol), İsveççe (Svenska), Tayca, Türkçe, Vietnamca, Korece, İbranice.

CRM’in hangi versiyonunu kullanıyor olsanız olun, mobil uygulamaları kullanabilirsiniz.

Hayır, eğer lisans kullanıcısıysanız mobil uygulamaları ücretsiz kullanabilirsiniz.

Zoho, cloud bir çözümdür. On-premise kurulum mevcut değildir.

Evet, hem mobilden hem web üzerinden CRM’i WhatsApp ile entegre edebilirsiniz. Doğrudan CRM’den müşterilerinizle konuşmalar ve mesajlaşmalar başlatabilir, toplu iletiler gönderebilirsiniz ve iş akışları oluşturabilirsiniz.

Zoho’nun sunduğu en iyi şeylerden biri özelleştirmeler! İhtiyacınız olan modülleri seçerek dilediğiniz kritere göre filtreleme yapabilir, özel raporlar alabilirsiniz. Hatta bu raporları kaydederek düzenli olarak kontrol sağlayabilirsiniz.

Evet, Google Apps Marketplace’e giderek Zoho CRM ile entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Zoho CRM Türkiye Fiyatları ve Planları hakkında bilgi almak ve bizimle çalışmak için zoho@leadpro.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Tamamlanmış Projeler

0
Zoho One
0
Zoho CRM
0
Zoho Books & Inventory
0
Zoho People

Zoho CRM Danışmanlığı

Daha fazla müşteri adayı dönüştürmek, müşterilerle etkileşim kurmak ve gelirlerini artırmak için 180 ülkede 150.000’den fazla işletmeden oluşan küresel bir ağ tarafından güvenilen ödüllü bir CRM yazılımıdır. Sadece bir satış destek yazılımı değil, süreç tasarımı, optimizasyonu, ekip işbirliği, otomasyon ve yapay zeka destekli akıllı asistanı ile bütünsel yaklaşımla tasarlanmıştır.

LeadPro, Zoho Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırmaktadır. CRM sisteminizin Zoho’ya aktarılması, kullanılan yazılımlarla entegrasyonların yapılması ve sektöre özel uyumlaştırmalarla danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Zoho CRM

Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz

Teklif çalışması, teknik analiz ve demo hesabı talebinde bulunmak için form doldurmanız halinde size ulaşalım.

Daha fazla bilgi almak için ürün sayfamızı, yazılarımızı okumak için blog ve makalelerimizi veya üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.