LeadPro Consultancy – Hakkımızda

LeadPro alanında deneyimli kadrosu ile beraber 100’den fazla memnun müşteri portfoyüne sahip olarak  son yıllarda en hızlı yayılan danışmanlık firmaları arasında yer almıştır.

0
Başarılı Proje
0
Bakım Anlaşmalı Müşteri
0
Doğrulanmış Referans
0
Olumlu Yorum ve Teşekkür

Sizi Düşünen Bir Özel Şirket

LeadPro çözüm ve müşteri odaklıdır. Sistem ve altyapınıza yeni bir yazılım getirmek yerine her zaman ilk önceliği varolan yazılımları daha verimli kullanmak olmuştur. Bununla beraber maliyet düşürme teknikleri olan konsolidasyon, sanallaştırma, otomasyon gibi danışmanlık hizmetleri sağlar.

Butik ve kurumsal

Müşterilerimizi bir teklif için aylarca bekletmezken kritik ve kurumsal çalışmalara başlamadan önce gerektiğinde haftalarca / aylarca test yapmayı, doğru çalışanla doğru adımı doğru zamanda atmayı ihmal etmedik.

Yenilikçi Hizmetler

LeadPro olarak hiçbir zaman varolan ve genel kabul görmüş proje metotları bize yeterli gelmedi. Aynı işi, analizi, dokümantasyonu defalarca yapmak yerine otomatikleştirmek ve bunu dokümante hale getirmek için “AAS” “As A Service” modelleri geliştirdik. Ve bu modeller isimden ileriye giderek referanslarla buluştu.

Doğru hizmet doğru müşteriyi getirir

İlk günden bu yana hiçbir potansiyel müşteriye baskıcı satış politikaları uygulamadık. Müşteri temsilcilerimiz yalnız müşteri memnuniyetini ölçmeye ve sürekli kılmaya odaklanmıştır.