Serkan Uzuner
CTO

Serkan Uzuner uzun yıllar boyunca kurumsal proje yöneticiliği, danışmanlık, Bilgi işlem müdürü / Koordinatörlüğü gibi görevleri yerine getirdikten sonra LeadPro danışmanlığın kurucu üyeleri arasında yer almıştır, Satış ve teknik faaliyetlerde aktif olarak rol almaktadır.

Hakan Uzuner
Project Manager

Hakan Uzuner, Bilişim dünyasında sıkça bilinen cozumpark.com sitesinin kurucularındandır, sektörde uzun yıllar kurumsal mimarilerle çalışmıştır, Şu anda 7 Farkı şirkette yöneticilik yapmaktadır ve kurucu ortaklığı üstlenmektedir.

Tarkan Görücü
Network § Security Admin

Tarkan Görücü sektöre ilk atıldığı günlerden itibaren siber güvenlik ve benzeri projelerde çalışmıştır, LeadPro ailesine katıldıktan sonra güvenlik ürünleri ile ilgilenmeye devam etmektedir.

Serkan Sencan
Monitoring Specialist

Kurumsal mimari, izleme ve yönetim araçlarında uzman olan Serkan Şencan aynı zamanda kod geliştirme yetenekleri sayesinde yazılımlar arasında belirli döngüler ile haberleşme ve entegrasyon sağlamaktadır. 

Mehmet Caput
Application Administrator

CRM, Zoho ve benzeri ürünlerde uzman olan Mehmet Çaput aynı zamanda ekibi ile birlikte ayrı bir CRM yazılımıu geliştirmekte, Deluge, entegrasyon ve API konularında uzman.

Tolga Varol
Infrastructure Admin

Yardım masası ve teknik sorunların ekip lideri, aylık 1000 + çağrıyı kontrol edip ilgili ekiplere yönlendiren teknik kalite sorumlumuz.

Umit Seyhan
Cloud Architect

Baştan sona bir Cloud uzmanı, Azure ve benzeri servislerde uzun yıllar proje geliştirdikten sonra kurucu ortaklar arasında yerini almıştır.

Hande Erdogan
SharePoint Admin

Web sayfası tasarımı, SEO, Sharepoint projeleri geliştirmekte, LeadPro ile çalışmaya başladıktan sonra Sharepoint ve PowerBI - Zoho Analytics tarafına yoğunlaşmıştır.

Feyza Bilkil
Account Manager

Tam bir Zoho ve Teramind gurusu, Web sitesinde bulunan birçok sayfa ve makalenin yazarı.

Esra Gucer
Sales And Marketing
Neo Ruscel
HelpDesk Assistant
Ömer Kuyumcu
System Engineer