Google Workspace : Eski Adiyla G-Suite

Google Workspace Eski adıyla G-Suite, Google Cloud platform ürünlerinin bir birleşimidir. Epostadan Drive uygulamasına kadar birçok uygulamayı tek çatı altında toplamanızı sağlar.

Google Workspace Türkiye

Google Workspace Nedir?

Google Workspace daha kullanışlı, entegre bir çalışma alanıdır. Google tarafından işletmelerin ihtiyacı olan Gmail, Calendar, Meet, Chat, Drive, Docs, Sheets, Slides, Forms, Sites gibi uygulamaların bir çatı altında, daha derin bir entegrasyonla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan Workspace, bulut altyapılı bir yazılım hizmetidir.

Google Workspace Ne İşe Yarar?

Kullanımı basit, entegre bir çalışma alanı olduğundan, işinizi yönetmek için daha az zaman harcamanıza ve gerçekten yapmanız gereken işler için daha fazla zaman ayırmanıza olanak tanır. Eski haline göre çok daha kullanışlıdır ve verimliliğinizin de artmasını sağlar.

Nasıl Çalışır?

Workspace için internet bağlantınızın olması yeterlidir. Herhangi bir cihazda, bir web tarayıcısı kullanarak giriş yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz plana göre dilerseniz ekibinizle dilerseniz büyük ölçekli bir şirkette entegre sistemler olarak kullanabilirsiniz.

Google Workspace Ücreti

Business Starter, Business Standard, Business Plan, Enterprise olmak üzere dört fiyatlandırma versiyonu bulunmaktadır.

Kullanım Senaryoları

Milyonlarca kullanıcı tarafından sevilen iş üretkenliği ve ortak çalışma araçlarıyla daha fazla iş yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Neden Leadpro?

LeadPro, alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

Google Workspace Giriş ve Kullanım

Demo için online olarak kayıt olabilirsiniz. 14 günlük ücretsiz denemesi ile deneyimlemeye hemen başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili her şeyi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz şeylerin tamamı artık tek bir yerde. Kullanımı basit, entegre bir çalışma alanı olduğundan, işinizi yönetmek için daha az zaman harcamanıza ve gerçekten yapmanız gereken işlere daha fazla vakit ayırmanızı sağlar.

Google Workspace
Google Workspace

Öncelik Belirlemenize Yardımcı Olacak Akıllı Öneriler

Neyin önemli olduğunu ele alın ve gerisini Google’ın daha akıllı çalışmanıza yardımcı olan sınıfının en iyisi yapay zeka ve arama teknolojisi ile halletmesine izin verin.

Her İşletme İçin Esnek Çözümler

Workspace’i ekibinizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde entegre etmenize, özelleştirmenize ve genişletmenize yardımcı olacak araçlarla her yerden, herhangi bir cihazda (çevrimdışı olsa bile) çalışın.

Google Workspace

Google Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.