ZOHO ONE: UYGULAMALARDAN İŞLETİM SİSTEMİNE

Zoho One İle yüze yakın uygulama tek bir pakette !

Zoho One, Zoho’nun bir şirketin bütün departmanların ihtiyaç duyabileceği uygulamaları bir araya getirerek oluşturduğu uçtan uca entegre bir işletim sistemidir.

40’tan fazla web uygulama ve yine bu uygulamaların mobil app’leri ile tek bir çatı altında işletmenizi merkezi olarak görüntüleyebilirsiniz.

Her bir departmanın hatta ekibin ihtiyacına yönelik uygulamaları Zoho çatısında toplayarak uçtan uca yönetebilir ve analiz edebilirsiniz. Bu sayede, her bir üründe farklı bir lisanslama süreci, farklı partnerler ve entegrasyon için daha fazla efor sarf etmenize gerek kalmayacak.

Zoho One ile birlikte tek bir noktadan, şirketinizdeki tüm sistemi entegre ederek maliyet ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. One’da açacağınız bir kullanıcı, tüm sistemlerde tanımlanacak ve farklı lisanslama modelleri veya lisanslama süreçleri ile vakit kaybetmek zorunda kalmayacaksınız.

Zoho her ne kadar bir işletmenin ihtiyaç duyacağı her ihtiyaca cevap vermeyi vaad etse de, esnekliğini korumak için binlerce üçüncü parti yazılımlarla entegrasyonlar da geliştirdi. Böylelikle, eğer üçüncü parti yazılımlarınız da varsa kolayca entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Zoho CRM Türkiye

Tamamlanmış Projeler

0
Zoho One
0
Zoho CRM
0
Zoho Books & Inventory
0
Zoho People

Zoho ONE Nedir?

Zoho ONE, 40’tan fazla uygulamanın bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş işletmeler için bir işletim sistemidir. Satış, pazarlama, finans, insan kaynakları, muhasebe gibi her bir departmanınız için uygulamalar sunmaktadır ve her bir uygulamanın arasında gelişmiş entegrasyonlar sayesinde merkezi bir biçimde işletmenizi yönetmenizi ve analiz etmenizi sağlamaktadır.

Zoho CRM Türkiye

Zoho ONE İle İş Süreçlerinizi Entegre Edin

Tüm sistemi tek bir çatıdan izlemek yetkilendirme ile ilgili soru işaretleri yaratmış olabilir. Her bir departmanın erişmesi ve erişmemesi gereken şirket bilgileri olabilir. Zoho, tüm hesapların yönetimi için kolaylıklar sunuyor. Politikalar esnek bir şekilde; hizmet düzeyinde, organizasyon düzeyinde, departman düzeyinde ve hatta bireysel düzeyde dahi belirlenebiliyor.

Nerede Olursanız Olun, İstediğiniz Uygulamaya Erişin

40’tan fazla uygulama ve mobil app’leri. Nerede olursanız olun, istediğiniz uygulamaya ve bilgiye erişebilirsiniz. ONE lisans sahibi olmanız mobil uygulamaları kullanmanız için yeterlidir. Ekstra hiçbir ödeme yapmadan mobil uygulamaları kullanabilirsiniz.

Zoho CRM Türkiye
Zoho CRM Türkiye

Zoho ONE Türkiye Fiyatları

Zoho ONE’ın iki versiyonu bulunmaktadır. Birincisi, işletmenizdeki tüm çalışanlar için lisanslama yapılan versiyondur. İkincisi ise istediğiniz sayıda lisans satın alabileceğiniz esnek versiyondur. Dilediğiniz versiyonu seçerek ONE deneyiminize başlayabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, size uygun bir zamanda online meeting aracılığıyla demo hesabı açarak tanıtım yapmaktan mutluluk duyarız.

1 saat içerisinde Demo hesabınızı oluşturup size sunabiliriz. Kişisel oturumunuzu planlamak için lütfen zoho@leadpro.com.tr ile iletişime geçin.

Tabi ki yapabilirsiniz. Hesabınızda oturum açtıktan sonra ana sayfanızdaki bağlantılardan versiyon yükseltmeniz mümkün. Yeni bir plana geçmek için Abonelik sayfasındaki adımları izleyebilir veya bizden destek talep edebilirsiniz.

Verilerinizi güvende ve emniyette tutma konusunda çok Zoho oldukça gelişmiştir. Zoho Corp tesisleri video izleme, biyometrik erişim ve gelişmiş yangın, su baskını ve hırsızlık izleme sistemleri ile 365 gün 24 saat sıkı güvenlik sunar. Ağ güvenlik sistemi en son şifreleme ve saldırı tespit ve önleme teknolojilerini kullanır. Zoho’nun veri koruma önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Zoho CRM lisanslarınızı aylık veya yıllık olacak şekilde fiyatlıyoruz. Fakat Zoho CRM, kullanılan kadar ödeme yapabileceğiniz sisteme sahip bir hizmettir. Dilediğiniz vakit ihtiyacınıza göre planınızı değiştirebilirsiniz.

Evet, Türkçe dahil 28 dil desteği sunmaktadır: Arapça, İngilizce (ABD), İngilizce (İngiltere), Bulgarca, Bahasa Endonezce, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatistan (Hrvatski), Çekçe, Felemenkçe (Nederland), Danca, Fransızca, Almanca (Deutsch), Macarca (Magyar), Hintçe, Italiano (İtalya), Japonca, Lehçe (Lehçe), Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rusça, İspanyolca (Espanol), İsveççe (Svenska), Tayca, Türkçe, Vietnamca, Korece, İbranice.

Hangi versiyonunu kullanıyor olsanız olun, mobil uygulamaları ekstra ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Hayır, eğer lisans kullanıcısıysanız mobil uygulamaları ücretsiz kullanabilirsiniz.

Zoho, cloud bir çözümdür. On-premise kurulum mevcut değildir.

Evet, vardır. ONE içerisindeki uygulamaların binlerce üçüncü parti yazılımla entegrasyonu mevcuttur.

Zoho’nun sunduğu en iyi şeylerden biri özelleştirmeler! İhtiyacınız olan modülleri seçerek dilediğiniz kritere göre filtreleme yapabilir, özel raporlar alabilirsiniz. Hatta bu raporları kaydederek düzenli olarak kontrol sağlayabilirsiniz.

Zoho CRM Türkiye Fiyatları ve Planları hakkında bilgi almak ve bizimle çalışmak için zoho@leadpro.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Zoho ONE Danışmanlığı

Zoho, daha fazla müşteri adayı dönüştürmek, müşterilerle etkileşim kurmak ve gelirlerini artırmak için 180 ülkede 150.000’den fazla işletmeden oluşan küresel bir ağ tarafından güvenilen ödüllü bir şirkettir. Sadece bir satış destek yazılımı değil, süreç tasarımı, optimizasyonu, ekip işbirliği, otomasyon ve yapay zeka destekli akıllı asistanı ile bütünsel yaklaşımla tasarlanmıştır.

LeadPro, Zoho Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırmaktadır. Tüm işletme süreçlerinizin Zoho’ya aktarılması, kullanılan yazılımlarla entegrasyonların yapılması ve sektöre özel uyumlaştırmalarla danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Zoho CRM

Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz

Teklif çalışması, teknik analiz ve demo hesabı talebinde bulunmak için form doldurmanız halinde size ulaşalım.

Zoho ailesi hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfamızı, yazılarımızı okumak için blog ve makalelerimizi veya üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.