ZOHO CAMPAIGNS İLE E-POSTA PAZARLAMASININ SON NOKTASI

zoho campaigns türkiye

Tamamlanmış Projeler

0
Zoho One
0
Zoho CRM
0
Zoho Books & Inventory
0
Zoho People

Zoho Campaigns Danışmanlığı

İster bir ürün satıyor olun ister hizmet sağlayıcı olun, e-posta kampanyaları bağlantı kurmanın en etkili yollarından biridir. Zoho Campaigns ile e-posta kampanyalarını hızlı ve etkili bir şekilde oluşturabilir, gönderebilir, paylaşabilir ve takip edebilirsiniz. Duyarlı tasarımlar oluşturun, mesajları özelleştirin, e-postaları gelen kutularına gönderin, otomatikleştirilmiş iş akışlarını tetikleyin ve yeni müşterilerle bağlantı kurun. Zoho Campaigns ile kampanyalarınızı ve hedef kitlenizi yönetebilirsiniz.

LeadPro, Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırmaktadır. Kampanya sisteminizin Zoho Campaigns’e aktarılması, kullanılan yazılımlarla entegrasyonların yapılması ve sektöre özel uyumlaştırmalarla danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Zoho CRM

Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz

Teklif çalışması, teknik analiz ve demo hesabı talebinde bulunmak için form doldurmanız halinde size ulaşalım.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Zoho Campaigns’in form taslaklarından birini seçip websitenize veya sosyal medya hesaplarınıza ekleyebilirsiniz. CRM yazılımınızla entegre ederek her bir aboneyi Lead’e dönüştürebilir ve fırsatları daha iyi takip edebilirsiniz. Abone yönetimi olarak yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, posta listenizi hedef kitlenizin ilgilerine göre segmentlere ayırmaktır. Hazırladığınız kampanyaları daha doğru kişilere göndererek dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz.

zoho campaigns türkiye
zoho campaigns türkiye

A/B Testi ile Hedef Kitlenizin Davranışlarını Analiz Edin

E-posta kampanyalarınızda yapacağınız küçük değişimler büyük etkiler yaratabilir. Konu başlığı, kullandığınız renkler ve kampanya gönderim saatiniz gibi bir değişken seçin. Hedef kitlenize seçtiğiniz değişkene bağlı farklı kampanyalarınızı iletin ve hangi kampanyanın daha etkili olduğunu A/B testleri ile test edin. Zoho Campaigns’in testleri ve raporları size, kampanyanızın hangi versiyonuyla etkileşime geçtiğini gösterir. Hangi versiyonda kaç kişi bağlantıları açmış, kaç kişi mesajınızı açmış analiz edebilirsiniz. Kampanyanızın geri kalanında, daha iyi performans gösteren versiyon ile devam ederek hedef kitlenizle dönüşüm oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

Hedef Kitlenize Yönelik Bültenler Oluşturun

Hedef kitlenizi etkilemek için haber bültenleri oluşturmanız gerekmektedir. Marka hedeflerinizi daha şık bir şekilde iletebilmek için Zoho’nun sunduğu galeriden bir şablon seçebilir, kendi HTML şablonlarınızı içe aktarabilir veya çarpıcı bir haber bülteni almak için Zoho’nun temel düzenlerini özelleştirebilirsiniz.

Zoho Campaigns
Zoho Campaigns

Sürükle Bırak Yöntemiyle Tasarımlar Yapın

Zoho, e-posta şablonu düzenleyicisi ile haber bültenlerinizin görünümünü istediğiniz gibi özelleştirmenize olanak tanır. Hedefinize bağlı olarak, temel bir düzeni,  önceden oluşturduğunuz kayıtlı şablonlardan herhangi birini veya e-posta şablonu oluşturucumuzdan önceden tasarlanmış bir şablon tercih edebilirsiniz. Bu ücretsiz HTML e-posta şablonu oluşturucu ile kendi şablonunuzu oluşturabilir veya önceden hazırlanmış HTML şablonunuzu içe aktarıp ve kullanabilirsiniz.

Otomasyonlar ve İş Akışları

Yeni abonelerinizi karşılamaktan onlarla etkileşim kurmaya kadar, iyi bir marka izlenimi yaratmak ancak doğru planla mümkündür. Zoho Campaigns’deki e-posta iş akışları, tüm e-posta pazarlama ihtiyaçlarınız için iyi çalışan stratejiler oluşturmanıza yardımcı olur. Stratejinizi seçin, bir iş akışı oluşturun, etkinleştirin ve gerisini e-posta pazarlama otomasyonuna bırakın. Aynı şekilde, kampanyalarınız için de tetikleyiciler oluşturup otomatik kayıtlar oluşturabilirsiniz.

Zoho Campaigns
Zoho Campaigns

Otomatik Cevaplayıcıları Kullanın

Doğru zamanda doğru yerde olmak oldukça önemli. Otomatik cevaplayıcı planlayın, akışı belirleyin. Hedef kitleden birisi kayıtlara düştüğü an, otomatik cevaplayıcılar ile doğru kampanyayı iletin ve etkileşimi başlatın. Bu şekilde, hiçbir potansiyele geç kalmamış, zamanında fırsatları yakalamış olursunuz.

Her Cihazınızdan Kampanyalarınızı Yönetebilirsiniz

Zoho ile kampanyalar göndermek için masanıza gelene kadar beklemenize gerek yoktur. Zoho Campaigns’in mobil sürümü, nerede olursanız olun posta listelerinize aboneler eklemenize, kampanyalar göndermenize ve raporları kontrol etmenize veya paylaşmanıza olanak tanır.

Tüm ürünlerimizi görmek için buraya ve üreticinin sayfasını görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Zoho Campaigns