Zoho People ile tüm çalışanlarınızın iş süreçlerini otomatik hale getirirken şirket içi eğitimlerden performans ödül sistemine kadar tüm süreçlerinizi hazır taslaklarla uyarlayın.

Zoho People Türkiye

Zoho People - Online HR Yazılımı

Zoho People Nedir?

Zoho People,  insan kaynakları süreçlerinizin tamamını kapsayacak 360 derecelik bir insan kaynakları çözümüdür.

Zoho People Ne İşe Yarar?

Siz çalışanlarınızla ilgilenirken İK süreçlerinizle ilgilenir. İşe alma, işe alma ve katılım yönetiminden zaman takibi ve değerlendirmeye kadar her şeyi kapsayarak 360 derecelik bir hizmet sunar.

Nasıl Çalışır?

Manuel girişlerden kaynaklanan hataları ortadan kaldırmanızı sağlar. Birden çok cihazdan yoklama verilerini birleştirin, izin türlerini özelleştirin, işleri planlayın ve kolaylıkla zaman çizelgeleri oluşturun.

Zoho People Versiyonları

ESSENTIAL HR – Çalışan Veritabanı Yönetimi, İK Dosyaları yönetimi, İş akışı yönetimi, Çok Düzeyli Onaylar, Modül Bazlı Raporlar

PROFESSIONAL – Web / mobil üzerinden katılım işaretlemesi, Vardiya Planlaması, Fazla Mesai Hesaplaması, Zaman Takibi, Zaman Çizelgesi Yönetimi

PREMIUM – Gelişmiş İK Analitiği, Çoklu Değerlendiricili İnceleme, Beceri Seti Matrisi, 360 Derece Geri Bildirim, KRA ve Hedef Takibi

ENTERPRISE – Vakalar (Çalışan Sorgu Yönetimi), Vaka SLA Takibi, Öğrenci Portalı ile LMS, Harmanlanmış öğrenme, Ders Yönetimi, Kurs Geri Bildirimi

PEOPLE PLUS – Gelişmiş Zoho entegrasyonları

Kullanım Senaryoları

Posta uyarılarını otomatikleştirin, görevler ve kontrol listeleri oluşturun, otomatik alan güncellemelerini başlatın ve özel uygulamalar oluşturun. Akıllı iş akışlarını yapılandırın ve zamanınızı akıllıca geçirin

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho People - Örnek Ekran Görüntüleri

Çalışan veritabanı yönetim sistemimizle hem veri toplamanızı hem de güvenli depolamanızı kolaylaştırın. Organizasyonunuzu kurun ve tüm çalışan kayıtlarınızı tek bir merkezi konumda tutun.

zoho people

İzin Takibi

İzin politikalarından uyumluluk, tatiller ve tahakkuklara kadar, çalışanların devamsızlığı söz konusu olduğunda ilgilenilmesi gereken çok şey var. Tüm çalışanlarınızın izinlerini tek bir ekranda görerek takip edebilirsiniz.

zoho people

Zoho People ile Vardiya Programlarını Yönetin

Vardiyaları yönetmek başlı başına büyük bir zorluktur.  Vardiya oluşturmayı, periyodik rotasyonlar gerçekleştirmeyi, zahmetsizce vardiyaları değiştirmeyi ve daha fazlasını kolaylaştırır.

ATS Shift system

Zojo People ile Performans Değerlendirmelerinizi Artırın

İnceleme yapma şeklinizi değiştirin ve olumlu gelişmelerin çalışan performansına yansıdığını görün. Yıl boyunca geri bildirim verin ve alın, KRA ve Hedefler gibi değerlendirme modüllerini kullanarak değerlendirme döngünüzü özelleştirin.

Online IK yazilimi

Kurumsal Öğrenme Yönetim Sistemi

Zoho People’s LMS, kuruluşunuzun eğitim programlarını kolayca oluşturmak ve yönetmek için sezgisel bir platformdur. Kurslar oluşturun, çalışanların gelişimini takip edin ve ekibinizin yeni becerilerde ustalaşmasına yardımcı olun.

Zoho People

Durum Yönetimi

Çoğu İK, tüm çalışanların İK ile iletişime geçebileceği daha sorunsuz bir mekanizmaya ihtiyaç duyar. Zoho People ile çalışanlar sorgular başlatabilir ve İK sorunları her zaman zamanında sıralayabilir, izleyebilir ve çözebilir.

Zoho People

Çalışanlarınızın Katılımını Sağlayın

İK personeli olarak, çalışanlarınızın gelişmesi için işbirliğine dayalı bir iş yeri oluşturmanın hayati önem taşıdığını biliyorsunuz. Zoho People, çalışanların yalnızca faaliyetlerini değil aynı zamanda ekip çalışmalarını da izlemelerine olanak tanır.

Zoho People

Döküman Yönetimi

İster teklif mektupları, sözleşmeler gönderin ister politikalarınızı güncelleyin, tüm İK belgelerinizi yönetmenin ve paylaşmanın daha iyi bir yolu yok.

Zoho People

Çalışanlarınızla Her Zaman, Her Yerde Çalışın

Hareket halindeyken daha fazlasını yapın. Zoho People’ın iOS ve Android için yerel uygulamaları bağlantıda kalmanızı sağlar. Artık izin, oturum açma, giriş / çıkış için her yerden başvurabilirsiniz.

Zoho People

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.