Solarwinds Türkiye İş Ortağı LeadPro

Solarwinds Türkiye

Solarwinds Ürünleri ile altyapı, ağ ve uygulamalarınızın izlenebilirliğini en üst seviyeye çıkarın.

Solarwinds Nedir?

Solarwinds en çok kullanılan network ve sunucu izleme yazılımı Orion’dan dosya sunucu izin otomasyonu ARM’a kadar bir çok ürünü bünyesinde barındıran bir teknoloji markasıdır.

Solarwinds Ne İşe Yarar?

Solarwinds ürün yelpazesinin genel ve ortak amacı izleme-otomasyon-yardım masası olarak özetlenebilir.

Solarwinds Nasıl Çalışır?

Genel anlamda Solarwinds ailesinde bulunan bir çok ürün ajanlı / ajansız mimariye göre çalışır, genellikle kurulumlar basit adımlardan oluşur, ancak daha ileri seviye tanımlamalarda sürece aşina olunması, ayrıca danışmanlık hizmeti alınmasını tavsiye ederiz.

Solarwinds Versiyonları

Network, Sistem, Veritabanı, It servisleri, Uygulama ve Güvenlik kategorilerinde toplam 60 üzerinde uygulama barındırmaktadır.

Kullanım Senaryoları

Altyapı izleme, otomasyon, uygulama sağlığı, izin ve onay yönetimi, altyapı ve ağ güvenliği, yardım masası.

Neden Leadpro?

LeadPro son 4 yıl içerisinde Türkiye ve Yurtdışı projelerde 30.000 + node ve 100 + data center çapında büyük Solarwinds Orion, Solarwinds ARM gibi projeler gerçekleştirmiş ve başarı hikayelerine imza atmıştır.

SOLARWİNDS ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Solarwinds Orion yazılımı ile ağ üzerinde bulunan tüm cihazları, aralarında ki bağlantıları, anlık sorunları, performans değerlerini gibi tüm verileri görebiliriz. Aynı zamanda cihazlar üzerinde hızlı, topluca düzenlemeler yaparak belirli gruplamalara göre görünümler oluşturabiliriz. İlgili görünümleri kullanıcı, grup özelinde yetkilendirme tanımlayarak ilgili birimlerin kullanımına açabiliriz.

solarwinds türkiye

Zengin Raporlama

Solarwinds Orion ve diğer birçok üründe beraber gelen yüzlerce raporu kullanabilirsiniz, aynı zamanda kodlama yapmadan çok kolay bir şekilde raporları değiştirebilir, türetebilir ve otonom epostalar almayı sağlayabilirsiniz.

solarwinds türkiye

Tüm Altyapınızı Tek Bir Alanda Görüntüleyin

Uygulamaları izlemek için tek yapmanız gereken ağınızda belirli bir aralığı tanımlamak, uygulamaları okuması için bir kullanıcı tanımlamak ve uygulamaların dakikalar içerisinde özet ve aynı zamanda ayrıntılı şekilde görüntüleyeceğinizi görmek.

solarwinds türkiye

Ağınızı yoran trafiği Keşfedin

Ağ cihazlarınızda ki trafiği ölçümleyin, cihazların Netflow desteklemesi, tanımının yapılmış olması yeterli, bu aşamadan sonra hangi cihaz, hangi interface, ne tip trafikler en sık kullanımda, ağımızı yoran trafik nedir? gibi tüm soruların cevapları tek bir ekranda.

solarwinds türkiye

SolarWinds Ürünleri

NETWORK MANAGEMENT

SYSTEMS MANAGEMENT

DATABASE MANAGEMENT

IT SERVICE MANAGEMENT

IT SECURITY

APPLICATION MANAGEMENT

İlgili Makaleler ve Kaynaklar

Solarwinds makale ve blog yazılarını görüntülemek için lütfen ilgili makale kategorimizi ziyaret ediniz.

Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.