Teramind Türkiye

Teramind Türkiye İş Ortağı LeadPro

Teramind ile çalışan verimliliğini en üst seviyeye çıkarın !

Teramind Nedir?

Teramind şirketinizin en önemli değerleri olan insan ve veriyi gelişmiş metotlar ile inceleyerek hazır raporlar sunar. Aynı zamanda otomasyonlar ile uyumluluk sağlayan bir yazılımdır. Özellikle pandemi döneminde uzak çalışanları izleme için etkili bir metot olmakla beraber KVKK/GDPR uyum modelleri ile de rakiplerinin önüne geçmektedir.

Teramind Ne İşe Yarar?

Şirket uygulamaları ve kaynaklarının kullanımını raporlarken IT Politika uyumu ve kullanıcı davranışlarını kontrol etmenize olanak sağlar.

Teramind Nasıl Çalışır?

İzleme ve yönetim profilleri dizayn edilir, ilgili kullanıcı gruplarına atanarak veri toplamaya başlanır. Dashboard üzerinden anlık veriler izlenir.

Versiyonları

Starter – Uygulama ve davranış izleme
UAM – Derin Analitik ile izleme, kurallar ile önleme
DLP – Ek olarak Güvenlik katmanı ve Anomali tespiti

Kullanım Senaryoları

Çalışan Performans Ölçümü
Mesai saatleri raporlama
Davranışsal tehdit engelleme
Ve Fazlası…

Neden Leadpro?

LeadPro Türkiye Distribütörlüğünün yanısıra kadrosunda izleme alanında dikey uzamanlar barındırır. Son kullanıcı izleme yazılımlarında izleme dizaynı, izlenecek objeleri gruplama, kurallarla birleştirme gibi adımlarda tecrübe ve birikime sahiptir.

TERAMIND ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Teramind yazılımı ile aşağıda bulunan görsellerde ki gibi tüm kullanıcıları tek bir ekranda veya kullanıcı bazlı detaylı olarak görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Bunun yanısıra kullanıcılara veya gruplara belirli kurallar atayarak davranış bazlı engellemeler uyarlayabilirsiniz. Bunlara Ek olarak raporları günlük veya farklı periyodlar ile pdf formatında export alabilirsiniz.Ek olarak akıllı dashboard düzenleme ile sürükle bırak gibi yöntemleri kullanabilirsiniz.

Rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise kullanıcı davranışı izleme ile DLP’yi bütünleştirerek izleme yanında veri koruma ve uyumluluk sağlar. Kullanıcıların yalnızca ihlal yaptığı durumlarda izleme seçeneği rakiplerinde bulunmayan kritik bir uyarlama seçeneğidir.

Teramind Nedir?

Anlık Akış ve Ekran Kayıtları

Teramind

Kullanıcı Bazlı Raporlama

Teramind

Proje bazlı Raporlama

teramind

İlgili Makaleler ve Kaynaklar

Teramind makale ve blog yazılarını görüntülemek için lütfen ilgili makale kategorimizi ziyaret ediniz.

Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.