Teramind Türkiye

Device42 ile tüm veri merkezinizde bulunan sunucu, ağ cihazı gibi her bileşenin, sanal kaynakların ve tüm dijital envanterinizin bilgilerini toplayın !

DEVICE42 - KEŞİF VE VARLIK YÖNETİMİ

Device42 Nedir?

Device42 IT altyapı yönetimi ve ağların & veri merkezlerinin kapsamlı yönetimi için bulut tabanlı bir yazılım çözümüdür.

Device42 Ne İşe Yarar?

IT altyapınızı otomatik olarak keşfeder, doğru bir şekilde izler ve yönetmenize yardımcı olur. Güçlü görselleştirmeler, altyapınız ve karşılıklı bağımlılıkları hakkında tümü tek bir özelleştirilebilir panodan eksiksiz bir anlayış sağlar. Device42, altyapınızı doğru bir şekilde belgelemek ve otomatikleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir: kapsamlı otomatik keşifli tam bir CMDB, DCIM, ITAM, IPAM, güçlü raporlama, eksiksiz bir denetim yolu, kapsamlı bir RESTful API ve fazlasını kullanıcılara sunar.

Nasıl Çalışır ?

Otomatik ve aracısız olarak veri merkezi ve bulut varlıkları içerisinde görünürlük elde eder. Tüm uygulamalarınızın iletişimini otomatik olarak eşler, haritasını çıkarır ve migration yapmadan önce uygulama bağımlılıklarını analiz eder.

Device42 Versiyonları

Yazılım lisansı yönetimi, hizmet keşfi ve bağımlılık eşlemesi, derin uygulama haritalaması ve güç izleme ve kontrolü gibi ayrı eklentiler mevcuttur. Bu eklentiler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Kullanım Senaryoları

Veri merkezi denetim sonuçlarını excel veya visio dosyaları yerine Device42 ‘de belgeleyin. Böylece her şeyin  tamamlanmasını ve belgelenmesini beklemezsiniz ve veriler güncelliğini kaybetmez.

Sunucudan masaüstü düzeyine kadar tüm IT altyapısında Windows, Linux ve BSD makinelerinde dağıtılan tüm yazılımların kapsamlı, doğru bir profilini oluşturabilir ve koruyabilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro, Device42 Türkiye distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Fiziksel, sanal, blade, kümelenmiş ve daha fazlasını belgeleyin. Varlık etiketleri, seri numaraları ve destek bilgileriyle birlikte sunucu işlem gücü ve bağlantı özelliklerini kaydedin. Yerleşik IPAM ile sağlam entegrasyon sağlayın.

Device42 Türkiye

Haritalandırma

Device42, veri merkezi yöneticilerine, ister fiziksel makinelerde, ister sanal makinelerde veya bulutta şirket içinde çalışıyor olsun, otomatik olarak oluşturulan, merkezi bir uygulama, hizmet ve cihaz ilişkileri ve bağımlılık havuzu sağlar.

Device42 Türkiye

ArrayIQ

Basitlik sağlamak ve depolama yöneticisinin zamandan tasarruf etmesine yardımcı olmak için tasarlanan ArrayIQ, performans verilerini hizmet düzeyleriyle eşleştirmeye ve kök neden analizi için etkin noktaları belirlemeye yardımcı olmak için büyük ve küçük ortamlarda depolama ögelerini keşfeder.

Device42 Türkiye

Ürünler hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Üretici sayfasını ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.