Egnyte Türkiye İş Ortağı | LeadPro

Egnyte Türkiye İş Ortağı | LeadPro

Neden Egnyte?

Bir saldırgan, ister fidye yazılım, isterse casusluk saldırısı olsun, bir ortama erişim elde ettiğinde, en değerli varlıklarımızı hırsızlıktan veya gasptan nasıl korursunuz Bu noktada Egnyte işletmelerin bulut içeriklerini yönetmek, güvenceye almak ve yönetmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir araçtır.

Hassas kurumsal verileri risklere ilişkin ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz.

Genel bağlantılar, yanlış izinler ve harici paylaşım dahil olmak üzere veri güvenliği
sorunları için çok çeşitli algılamalar

Veri değişikliklerinin ayrıntılı analizi ve izlenmesi yoluyla fidye yazılımı algılama ve veri koruması

OneDrive, Amazon S3, Google Drive/Cloud ve Azure Cloud dahil olmak üzere Egnyte’nin ötesinde çok çeşitli dosya depolama sistemlerinde güvenlik ve yönetim.

Egnyte ile el ele

Birçok depolama çözümü kullanan kullanıcılar Egnyte’a görünüşüne aşina olabilir. Aslında, Şekil 1’de gösterildiği gibi, birçok kullanıcı için tanıdık ekran tam olarak budur.

Egnyte Türkiye İş Ortağı | LeadPro

Egnyte Ekran Görüntüleri

Dashboard bu ekranda Risk özetiniz sizi karşılamaktadır.

Egnyte Türkiye İş Ortağı | LeadPro

Açık ve devam eden sorunlara yanıt vermek, güvenlik ekiplerinin muhtemelen zamanlarının çoğunu geçireceği yerdir. Sorunları çözmek ve iyileştirmek en önemli önceliklerindendir ve Egnyte bu görevlerde analizleri ile yardımcı olmaktadır.

Egnyte Türkiye İş Ortağı | LeadPro

Egnyte, veri güvenliği ve depolama çözümlerinde bir şeyler ters gittiğinde uyarı ve algılama sağlamaktan daha fazlasını yapar. Yönetim ve kuruluşunuzun verileri doğru bir şekilde işlemesini sağlamak için son derece güçlü bir araçtır. Ayrıca platformun içinde, aşağıda gösterildiği gibi Egnyte’ın “Hassas İçerik” özelliği bulunmaktadır.

Egnyte Türkiye İş Ortağı | LeadProAutoMox | LeadPro

Egnyte platformundaki bir başka etkileyici özellik de (yine, kuruluşa yüksek, depolama odaklı bir düzeyden bakmak) İçerik Yaşam Döngüsü özelliğidir. Test örneğimizde Egnyte dosya sunucusu için Content Lifecycle Dashboard’un bir ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

Egnyte Türkiye İş Ortağı | LeadPro

SONUÇ

Özetle, Veri güvenliği yönetimi genellikle çeşitli teknolojiler, uzman ekipler ve uzun süreçler gerektiren hantal görevlerdir. Egnyte bunları düşündü ve bir platform oluşturdu. Birden çok veri kaynağını birleştirin ve kuruluşların kendilerini, verilerini ve kullanıcılarını korumak için gerçekleştirmesi gereken gerekli günlük prosedürleri basitleştirin.

Egnyte dahil edilen tüm görünürlük ve ölçümlerle birlikte, bir olay meydana geldiğinde kontrollü kapsama ve iyileştirmeye izin veren sağlam bir algılama ve yanıt platformu da oluşturdular. Bu platform, müdahale ekiplerinin diğer konulara odaklanmasını ve verilerin artık risk altında olmamasını sağlar. Sonuçta Egnyte platformu kullanıcıları için yaptığı şey riskleri azaltmalarına ve yönetmelerine yardımcı olmatır.

Sorularınız ve bilgi almak için iletişim sayfamızdan veya Chatten LeadPro ekibine ulaşabilirsiniz.