Okta Türkiye

Okta Türkiye İş Ortağı LeadPro

Okta ile Kimlik doğrulama ve yüzlerce uygulama için ayrı parolaları yönetmekten kurtulun !

Okta Nedir?

Okta single sign on mekanizmasından parolasız oturum açmaya kadar bir çok farklı kimlik doğrulama yöntemini tekilleştiren dünya lideri bir platform çözümdür

Okta Ne İşe Yarar?

Okta tüm şirket uygulamalarını, oturum açan kullanıcıları ve kimlik bilgilerini korumaya, tekilleştirmeye, güvenli ve daha esnek kullanılabilir hale getirmeye yarar.

Okta Nasıl Çalışır?

Okta Single Sing on, Mfa gibi çözümleri bulut tabanlı olmakla beraber web portal üzerinden basit uyarlamalarle şirket içinde yaygınlaştırılabilir. Akıllı telefon uygulaması ile cihaz ve kimliğinizi kolayca eşleştirebilirsiniz. IT yöneticinizin tanımladığı tüm uygulamalarda tek bir kimlik doğrulama ile oturum açabilirsiniz.

Okta Modülleri

Single Sign on, tek bir oturum açma ile birden fazla kaynağa erişme, MFA – Daha güvenli erişim için çoklu kimlik doğrulama, Passwordless – parolasız oturum açma gibi bir çok modülü bulunmaktadır.

Kullanım Senaryoları

Oturum açma güvenliği, çoklu kimlik doğrulama, parolasız doğrulama.

Neden Leadpro?

LeadPro It Infrastructure, izleme, güvenlik alanında 500den fazla kurumsal müşteri ile temasa geçmiş uzman kadrosu ile tüm müşterilerinden %100 memnuniyet kazanmıştır.

OKTA ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Hali hazırda kullandığınız uygulamaları entegre etmek çok kolaydır, yapmanız gereken uygulamanızı okta konsolda oturum açarak aratmak. Okta ile mevcut şirket uygulamalarınızı entegre ederek kullanıcılarınızı onlarca uygulama için farklı şifreler girmekten kurtarın ve parolalarını çalınmaktan koruyun, tabi ki şirket bilgilerinizi de.

okta

Uygulamalarınızı Hem güvenli hem de otomatize edin

Günümüzde her şirket yüzlerce uygulama kullanmakta, her biri için birer şifre ezberlemek, sürekli değiştirmek, güvenli hale getirmek, saklamak ve yönetmek, inanın çok zor, Okta sayesinde tüm uygulamalara bir şifre veya bir tek mobil uygulama ile giriş yapın. Üstelik internetiniz olmasa bile şifre üretin veya kimliğinizi doğrulayın !

oktaautomation

Kullanıcı zaafiyetlerinde Otonom Aksiyonlar Almanız İçin Saniyeler Yeterli

Kullanıcılarınızı departmanlara göre gruplayın, girebileceği siteleri veya uygulamaları tanımlayın, ve olası tüm anormal durumlarda otonom aksiyonlar ile veri kaybının ve kimlik bilgisi çalınmalarının önünen geçin !

okta

İşe Alım Süreçlerini Otomatize Edin

Bir kullanıcının işe alım sürecinden işten çıkış sürecine kadar yüzlerce uygulamada yetkilendirildiğini, ve işten çıktığında ise bu yetkileri almak için tekrar aynı çabayı göstermek zorunda olduğumuzu biliyoruz, bu nedenle Okta ile sadece kullanıcı taslakları oluşturun ve bir kullanıcı işe girdiğinde yetkileri departmanına göre otomatik olarak tanımlasın, işten çıktığında ise tüm yetkileri otonom olarak kaldırılsın…

oktaandbamboohr

LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.