ManageEngine Türkiye

AdManager Plus ile tüm Active Directory Yapınızı Kolayca yönetin !

Manage Engine AdManager Plus ile Active Directory Yapınızı Yönetin.

ADManager Plus Nedir?

ADManager Plus, Active Directory yapınızı daha etkin, kolay kullanmanızı sağlarken otomasyonlar ile vakit ve efordan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Ne İşe Yarar?

Tüm Active Directory yönetim modüllerini IT yöneticilerinin günlük görevlerini kolaylaştıracak şekilde genişletmesini sağlar.

Nasıl Çalışır?

Active Directory altyapısına entegre edilmesi saniyeler süren ADManager Plus; kullanıcı, grup gibi objeleri yönetmeniz için bir web arayüzü sunar. Bu arayüz üzerinden tanımlı yetkilere göre objeleri değiştirebilir, toplu işlemler yapabilirsiniz. Aynı zamanda zengin raporlama özelliği sayesinde yüzlerce powershell çıktısı almak yerine tek bir ekrandan raporları alabilirsiniz.

ADManager Plus Versiyonları

Standart özellikle neredeyse yönetimsel özelliklerin tamamına erişebilirken, Profesyonel seçeneği ile Group Policy yönetimi, OU bazlı delegasyon ve Workflow seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kullanım Senaryoları

Active Directory yönetimini kolaylaştırmak isteyen uzmanlar

Active Directory otomasyonu

Toplu yönetim ve özelleştirme

Genişletilmiş raporlama

Neden Leadpro?

LeadPro Active Directory alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

ManageEngine ADManager Plus ile 360° kullanıcı yetkilendirme, AD toplu kullanıcı ve grup yönetimi, Active Directory şifre yönetimi, Office 365 ve Exchange yönetimi gibi birçok konunun yönetimini çok daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz.

ADManager Plus

Otomasyon ile Vakit Tasarrufu Sağlayın

AD, Office 365 ve Exchange’de kullanıcıları aynı anda otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Grup üyelikleri için zaman sınırları koyabilir, eski hesapları tanımlayıp otomatik AD temizliği ve lisans yönetimi yapabilirsiniz. Otomasyon sürecinin her aşamasında görevleri doğrulamak için bir gözden geçirme onaylama süreci uygulayabilirsiniz.

ADManager Plus

Yetkilendirme

Yardım masası teknisyenlerine, AD’deki izinlerini değiştirmeden AD görevlerini gerçekleştirme gücü verebilir, uyumluluk denetimleri için teknisyenler tarafından gerçekleştirilen tüm AD işlemlerinin tam bir listesini alabilirsiniz. Etkin bir Active Directory yönetimi için role dayalı izin yönetimini kullanarak daha güvenli bir yapı kurabilirsiniz.

ADManager Plus

Onay Tabanlı İş Akışları

Onay tabanlı iş akışlarını kullanarak kuruluşunuz genelinde gerçekleştirilen AD işlemlerini güvenlik normlarınızı engellemeyecek şekilde izleyip düzenleyebilirsiniz.

Active Directory workflow

Active Directory Raporları

Kolaylıkla Active Directory raporlarını alabilir ve raporları csv, pdf, xlsx,html, ve csv formatlarına aktarabilirsiniz.

ADManager Plus

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.