Analytics Plus ManageEngine Türkiye

Manage Engine Analytics Plus - Bütünsel Bir Görünümü İçin Gelişmiş Analitik

Manage Engine Analytics Plus ile yüzlerce veri kaynağından kolaylıkla veri alın, bütünleştirin, otonom arayüzler ile verinizi analiz edin.

Analytics Plus Nedir?

ManageEngine Analytics Plus ile BT uygulamalarına bağlanın, veri tabanlarından içe veri aktarın ve BT’nizin tüm yönlerine dair içgörü edinin.

Analytics Plus Ne İşe Yarar?

Analytics Plus, birçok popüler BT uygulamasıyla mükemmel şekilde entegre olur ve hemen analizlere başlayabilmenize yardımcı olmak için yerleşik raporlar ve gösterge panelleri sunar. Verileri parçalara ayırın, ayrıntıları görüntülemek için detaylara gidin ve bu raporları kendi KPG’lerinizi veya metriklerinizi oluşturacak şekilde özelleştirin.

Nasıl Çalışır?

Bulut veya tesis veri tabanlarında saklanan verileri getirin. Web beslemelerinden, elektronik tablolardan ve Microsoft Excel, CSV, HTML, JSON, XML gibi düz dosyalardan ve Box, Dropbox, Google Drive ve OneDrive gibi bulut sürücülerinden verileri içe aktarın. Analytics Plus, saniyeler içinde etkili raporlar oluşturmak için verilerinizi otomatik olarak analiz edecektir.

Analytics Plus Versiyonları

Standard – Birden çok kullanıcı arasında işbirliğini destekler, Herhangi bir veri kaynağını destekler, Sınırsız veri satırı ve çalışma alanı ekleyin

Professional – Birden çok kullanıcı arasında işbirliğini destekler, Mevcut tüm veri kaynaklarını destekler, Sınırsız veri satırı ve çalışma alanı ekleyin, Birden çok veri kaynağından gelen verileri karıştırın

Kullanım Senaryoları

Artık BT bütçe ve personel ihtiyaçlarınızı güvenle planlayabilir ve işinizdeki ani değişikliklere hazırlık yapabilirsiniz. Analytics Plus’ın güçlü tahmin algoritması, geleceğe yönelik doğru tahminler yapmak için geçmiş verileri analiz eder.

Neden Leadpro?

LeadPro Active Directory, Office 365, Exchange alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

Örnek Ekran Görüntüleri

Veriler genellikle CSV, XLS, JSON HTML gibi farklı dosya formatlarında saklanır. Bu kaynaklardan verileri kolayca içe aktarın ve raporlar oluşturmaya başlayın. Web sitelerine gömülü tablo verileri, analiz için doğrudan içe aktarılabilir. Otomatik analiz için farklı bulut veritabanlarında ve yerel veritabanlarında depolanan verileri içe aktarın. Dinamik raporlama için en yeni verileri senkronize etmek için verilerinizi senkronize edin ve içe aktarmayı periyodik olarak programlayın.

Analytics Plus Türkiye

Verilerinize Hayat Katın

Basit bir sürükle ve bırak arayüzü kullanarak gerekli KPI’leri seçin. Tam olarak istediğiniz şekilde sezgisel raporlar ve gösterge tabloları oluşturun. Teknik uzmanlık gerekmez. Farklı grafik türleri, görselleştirme araçları ve önceden tanımlanmış şablonlar kullanarak verileri parçalara ayırın, ayrıntılara inin ve görünümü değiştirin.

Analytics Plus Türkiye

Paylaşın ve İşbirliği Yapın

Artık kullanıcılar ve gruplar için ayrıntılı izinler ayarlayabilirsiniz; onlara salt okuma, yazma veya dışa aktarma erişimi sağlayın. Verileri paylaşın, bir grup olarak analiz edin ve hızlı bir şekilde bir fikir birliğine varın. Raporlarınızı ve gösterge tablolarınızı e-posta ile gönderin veya daha geniş erişim için CSV, Excel, PDF ve HTML formatlarında dışa aktarın.

Analytics Plus Türkiye

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.