Applications Manager Türkiye

Applications Manager

Applications Manager Nedir?

Applications Manager, işletmelerin sunucularında ve uygulamalarında çalışma zamanını yükselterek iş uygulamalarında yüksek kullanılabilirlik ve performans sağlamalarına yardımcı olan bir sunucu ve uygulama performansı izleme yazılımıdır.

Applications Manager Ne İşe Yarar?

Applications Manager, bir uygulamanın çeşitli bileşenlerinin performansını izlemeye ve üretim sorunlarını kısa sürede gidermeye yardım eder. Bu sorunları azaltır ve son kullanıcıya sunulan hizmet kalitesini artırır.

Nasıl Çalışır?

Heterojen veri merkezinizdeki uygulama sunucularını, sunucuları, veritabanlarını, web hizmetlerini, işlemleri, özel uygulamaları, sanal kaynakları ve bulut uygulamalarını otomatik olarak keşfeder. Yanıt süresi, kaynak kullanılabilirliği, CPU/bellek kullanımı ve daha fazlası dahil uygulamalarınızın 100’den fazla temel performans göstergesini izleyin. Uygulama arızalarını tanımlayın ve son kullanıcı farkına varmadan bunları çözün.

Application Manager Versiyonları

Professional – Çeşitli uygulamalar ve altyapı bileşenleri için izleme, uyarı ve raporlama özellikleri sağlar. Yüke bağlı olarak 500 adede kadar uygulamayı izlemek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.

Enterprise – Professional Edition’ın tüm özellikleri + dağıtılmış izleme yetenekleri + yük devretme. 500 uygulama ve üzerini izlemek isteyen büyük kuruluşlar için idealdir. Dağıtılmış kurulum yardımı ile 10.000 monitöre kadar ölçeklenebilir.

Kullanım Senaryoları

Bir web tarayıcısı arabirimi aracılığıyla performans özniteliklerini izleyip görüntülemenize, özel kumanda panoları oluşturmanıza ve yönetici etkinliklerini gerçekleştirmenize izin verir. Ayrıca, akıllı telefonlar ve yerel iPhone veya Android uygulamaları aracılığıyla istemciye erişebilirsiniz.

Neden Leadpro?

LeadPro, ManageEngine Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Hem şirket içi hem de bulut tabanlı sunucular, sanal makineler, veritabanları için görünürlük elde edin. Tüm sunucu ve uygulama izleme ihtiyaçlarınız için tek, entegre uygulama performansı izleme. İşinizi destekleyen sunucu ve altyapı bileşenlerinden kesintisiz hizmet sunumundan sorumlu tüm kritik iş uygulamalarına kadar, Applications Manager, BT Operasyonlarınızın kapsamlı bir şekilde izlenmesi için gerçek zamanlı olarak performans istatistiklerini ölçmek için proaktif uygulama izleme hizmetleri sunar.

Applications Manager Türkiye

Veritabanlarınızın Nasıl Performans Gösterdiğini Görün

Uygulama üretkenliğini izlemek için veritabanı özniteliklerini ölçün. Aracısız metodolojileri kullanarak veritabanlarınızın sağlığı ve performansı hakkında kapsamlı bilgiler edinin. Yavaş sorguları, pahalı ifadeleri, yanıt süreleri, arızaları, sayfa hataları ve KPI’larının bir sürü izleyin.

Applications Manager Türkiye

İşlem Düzeyinde İçgörüler İçeren Uygulama İzleme Aracı

Java, .NET, Ruby on Rails, Node.js, .NET Core ve PHP uygulamaları için kod düzeyinde tanılama ile uçtan uca uygulama izleme.
Web uygulaması izleme ortamınız hakkında kod düzeyinde bilgilerle yanıt sürelerini izleyin.
Derinlemesine iş uygulaması izleme ile arka plan işlemlerini izleyin.
İşlem izleme ile yavaş işlemleri tespit edin.
Apdex Puanları ile son kullanıcı memnuniyet Düzeylerini ölçün.

Applications Manager Türkiye

Web Sunucuları/Hizmetleri İçin Uygulama İzleme

Web uygulaması izleme sistemimizle, Destekledikleri iş uygulamaları bağlamında web sunucularınızın, web servislerinizin ve önbelleğe alma katmanlarınızın performansını takip edin. Sorun olduğunda anında bildirim alın. Uygulama sorunlarının temel nedenini hızla belirleyin ve son kullanıcı deneyiminiz etkilenmeden önce düzeltici önlemler alın.

Applications Manager Türkiye

Uygulama Sunucusu Performansını İzleyin

İş uygulamanızın performansının altyapı sorunlarından etkilenmediğinden emin olun. Kapsamlı sunucu ve uygulama izleme aracımızla, BT ortamınızın tüm temel bileşenlerinin sağlığı ve toplam performansı ve uygulama izleme panosundaki donanım performansı hakkında derinlemesine görünürlük elde edin.

Applications Manager

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.