EventLog Analyzer Türkiye

BT UYUMLULUK VE LOG YÖNETİMİ

EventLog Analyzer Nedir?

EventLog Analyzer pazardaki en uygun maliyetli Güvenlik Bilgisi ve Olay Yönetimi (SIEM) yazılımını sunar.

EventLog Analyzer Ne İşe Yarar?

EventLog Analyzer ile günlük analiz yazılımını kullanarak kuruluşlar, makine tarafından üretilen terabaytlarca günlüğün tüm işlemlerini tek bir merkezi konumda toplayarak, analiz ederek, ilişkilendirerek, arayarak, raporlayarak ve arşivleyerek otomatikleştirebilir.

Nasıl Çalışır?

Aracı ve aracısız log toplama yöntemleri, özel log ayrıştırma, raporlar ve uyarılarla eksiksiz log analizi, güçlü bir günlük arama motoru ve esnek log arşivleme seçenekleriyle uçtan uca log yönetimi sağlar.

EventLog Analyzer Versiyonları

PROFESSIONAL –

ENTERPRISE –

Kullanım Senaryoları

Üzerinde bulunan copliance hazır raporlarından (FISMA,PCI,SOX,HIPPA,GLBA,ISO27001) da temin ederek denetimlerde işinizi daha da kolaylaştırabilirisiniz.

Neden Leadpro?

LeadPro, BT Uyumluluk ve Log Yönetimi alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

EventLog Analyzer, aracı ve aracısız günlük toplama yöntemleri, özel log ayrıştırma, raporlar ve uyarılarla eksiksiz log analizi, güçlü bir log arama motoru ve esnek log arşivleme seçenekleriyle uçtan uca log yönetimi sağlar.

EventLog Analyzer Türkiye

Uygulama Denetimi

EventLog Analyzer, tüm kritik uygulama sunucularınızı denetlemenizi sağlar. Burada listelenen uygulamalar için önceden tanımlanmış raporlarla, çözüm ayrıca özel uygulamaları izlemenize de olanak tanır. Güçlü özel günlük ayrıştırıcısı, özel günlük biçimlerini kolayca ayrıştırmanıza ve doğrulamanıza olanak tanır.

EventLog Analyzer Türkiye

Ağ Cihazı Denetimi

EventLog Analyzer, güvenlik duvarlarınız, yönlendiricileriniz ve anahtarlarınız gibi tüm önemli ağ cihazlarınızı izler. Çözüm, tüm Cisco yönlendiricileriniz ve anahtarlarınız için önceden tanımlanmış raporların yanı sıra Cisco, SonicWall, Palo Alto Networks, Juniper, Fortinet, NetScreen, Sophos, Check Point, WatchGuard ve Barracuda’dan güvenlik duvarları sağlar.

EventLog Analyzer Türkiye

BT Uyum Raporları

EventLog Analyzer, PCI DSS, ISO 27001, GLBA, SOX, FISMA, HIPAA ve yeni oluşturulan GDPR politikası gibi çeşitli düzenleyici politikalara kolaylıkla uyum sağlamanızı sağlar. Çözüm, yeni uyumluluk ilkeleri için özel uyumluluk raporları oluşturmanıza olanak sağlayarak gelecekteki ihtiyaçlara da olanak tanır.

EventLog Analyzer Türkiye

SIEM

Kapsamlı log yönetimi ve kapsamlı güvenlik özellikleri ile EventLog Analyzer, ağınız için mükemmel bir SIEM platformudur. Güvenlik açığı tarayıcıları ve tehdit uygulamalarının denetimi ile günlük adli tıp, tehdit istihbaratı, harici tehdit azaltma gibi güvenlik özellikleri, çözümü ağınızı korumak ve istenmeyen ihlal girişimlerine ve kritik veri hırsızlığına karşı korumak için ideal bir seçim haline getirir.

EventLog Analyzer Türkiye

Platformlar Arası Denetim

EventLog Analyzer’ın raporlama konsolu son derece sezgiseldir ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen, programlanabilen ve dağıtılabilen tüm denetim ihtiyaçlarınızı karşılamak için önceden tanımlanmış yüzlerce rapor ile son derece sezgiseldir. Raporlar, Windows, Unix / Linux, IBM AS / 400, bulut platformları, güvenlik açığı yönetim sistemleri ve kritik dosyalarınız ve klasörleriniz dahil olmak üzere ağı kapsamlı bir şekilde kapsar.

EventLog Analyzer

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.