Teramind Türkiye

ManageEngine Exchange Reporter Plus

Exchange Reporter Plus Nedir?

Exchange Reporter Plus, Microsoft Exchange sunucusu ortamının her yönüne dair 100’ü aşkın farklı rapor sağlayan web tabanlı, kapsamlı bir MS Exchange analiz ve raporlama yazılımıdır.

Exchange Reporter Plus Ne İşe Yarar?

MS Exchange sunucusunun tüm yönlerine ilişkin denetim, gözetim ve raporlama yapabileceğiniz kapsamlı bir analiz ve raporlama yazılımıdır.

Nasıl Çalışır?

Microsoft Exchange sunucusu, Active Directory ve Mesaj Takibi ve IIS günlüklerindeki veriler ile entegre olarak verileri tarar, toplar, birleştirir ve analiz eder.

Exchange Reporter Plus Versiyonları

Standard – Exchange Server Reports, Exchange Online Reports, Skype for Business Reports

Professional – Exchange Server Auditing, Exchange Online Auditing, Exchange Server Monitoring

Kullanım Senaryoları

Posta Kutusu Trafiği, posta kutusu içeriği ve Posta Kutusu Boyutu Raporları sayesinde gelen ve giden e-posta mesajlarını ve posta kutusu boyutunu takip edebilir, Exchange trafiği ile istenmeyen postaları Active Directory posta kutularından uzak tutabilirsiniz.

Neden Leadpro?

LeadPro, Zoho Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Kapsamlı raporlama özelliği sayesinde Exchange kuruluşunuzdaki e-posta trafik istatistiklerini analiz edebilir, posta kutusu boyutlarını, depolama kapasitesini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Exchange Reporter Plus Türkiye

Gerçek Zamanlı Exchange Denetimi

Denetim raporları ile non-owner posta kutusu erişim ve kritik değişiklik bilgilerini, posta kutusu izinlerinde yapılan değişiklikleri, sunucu yapılandırma değişikliklerini, oturum açma etkinliğini, veritabanı değişikliklerini, uyumluluk raporlarını denetleyebilir, arşiv yapılandırma özelliğini kullanarak arşivlenen günlük verilerini çalışma veritabanına geri yükleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Exchange Reporter Plus Türkiye

Exchange Sunucunuzu İçten Dışa İzleyin

Exchange sunucunuzu, One-Stop Exchange gösterge tablosu, Exchange ortamlarında oluşturulan alarmlar, sunucu depolaması izleme, veritabanı izleme, client erişim sağlığı gibi birçok yönden grafik ve tablolar ile izleyin.

Exchange Reporter Plus Türkiye

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.