ManageEngine Log360 Türkiye

Tüm Günlük Yönetimi ve Active Directory Denetim Çözümü

Log360 Nedir?

Log360, tüm günlük yönetimi ve ağ güvenliği zorluklarınız için tek noktadan bir çözüm sunan bir yazılımdır.

Log360 Ne İşe Yarar?

Log360, tüm günlük yönetimi araçlarının yeteneklerini birleştirir ve ağ üzerinde tam kontrol sunmaktadır. Genel bulut altyapınızı tek bir konsoldan denetleme imkanı sunmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Log yönetiminizi, sunucularınızı ve ağınızı entegre bir şekilde takip edip izleyebilirsiniz, arşivleyebilirsiniz ve analiz edebilirsiniz.

Log360 Versiyonları

Log360 için teklif alabilirsiniz, demo talebi için iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Senaryoları

Kuruluşların güvenlik açıkları saldırılara kadar anlaşılamayabiliyor. Saldırılardan korunmak için tuzaklar ve uyarılar oluşturarak korunabilirsiniz.

Neden Leadpro?

LeadPro Active Directory alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Geleneksel önlemler her zaman yeterli gelmemektedir. Kuruluşunuzdaki her kritik kaynağı denetlemeniz gerekmektedir. Log360’ın kapsamlı denetim ve uyarı yetenekleri, tehditleri hızla tespit etmenize ve engellemenize yardımcı olmaktadır. Böylece, ihlalleri kolayca tespit ederek analiz edebilir önleyebilirsiniz.

log360

Gerçek Zamanlı Active Directory Denetimi ve Raporlaması

Log360, Active Diretory (AD) denetim bilgilerini merkezileştirmek için etki alanı denetleyicilerinizden gelen güvenlik günlüğü verilerini toplar. Kullanıcılar, bilgisayarlar, gruplar, OU’lar, güvenlik sorumluları ve GPO’lar dahil olmak üzere AD nesnelerinde yapılan önemli değişiklikleri izleyebilir ve kritik değişiklikler hakkında gerçek zamanlı uyarılar alabilirsiniz.

log360

Varlık ve Kullanıcı Davranış Analizleri

Kullanıcı ve varlık davranışı analizleriyle güvenlik duruşunuzu geliştirin. UEBA, davranış anormalliklerini tespit etmek için makine öğrenimini kullanarak içeriden gelen tehditlere ve veri ihlallerine karşı savunmanızı güçlendirir.

log360 manageengine

Dosya Bütünlüğü İzleme

Basitçe söylemek gerekirse: FIM, dosya ve klasörlerde yapılan değişiklikleri izlemek ve doğrulamak için kullanılır. Bir FIM çözümü, yetkisiz değişiklikleri önleyerek verilerin doğruluğunu garanti eder. Değişiklikler, bu eylemlerden herhangi birinin gerçekleştirilmesindeki başarısız girişimler dahil olmak üzere dosya ve klasörlerin oluşturulması, silinmesi, erişilmesi, değiştirilmesi veya yeniden adlandırılması olabilir.

log360 me

Ayrıcalıklı Kullanıcı Etkinliği İzleme

Ayrıcalıklı kullanıcılar, ağınızda, kontrol edilmedikleri takdirde güvenliği tehlikeye atabilecek yapılandırma değişiklikleri yapma gücüne sahiptir. Log360 ile, ayrıcalıklı kullanıcı oturum açma hataları dahil olmak üzere oturum açma etkinliğini izleyebilir ve tüm kullanıcı denetim kaydını görselleştirebilirsiniz.

log360 manageengine 1

Exchange, Network, VPN, Office 365 Denetimi

Bir güvenlik bilgisi ve olay yönetimi (SIEM) aracı olarak, bir Network, VPN, Office 365, EndPoint Log, Exchange Sunucusu ortamının her yönü için 100’den fazla farklı raporla Microsoft Exchange Sunucularını raporlayabilir ve denetleyebilir.

log360 manageengine 2

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.