ManageEngine Türkiye

ACTIVE DIRECTORY YAPINIZI İZLEYİN VE DENETLEYİN

ADAudit Plus Nedir?

ADAudit Plus, web-tabanlı, Domain Controller ve File Server’larınızın kolayca izleyebileceğiniz ve denetleyebileceğiniz bir ManageEngine yazılımıdır.

ADAudit Plus Ne İşe Yarar?

ADAudit Plus, ADAudit Plus size Domain Controllerlar ve File Serverlar üzerinde kim, nerede, ne zaman ve ne yapmış sorularıza cevap vermektedir. Üzerinde bulunan 150’den fazla rapor ile sizin yönetiminize yardımcı olmaktadır.

Nasıl Çalışır?

ADAudit Plus kurulumunda kendi veritabanını kurar, dışardan herhangi bir veritabanına veya web servisine ihtiyaç duymaz. Veritabanında geçmişe yönelik yapılan tüm işlemleri saklar ve raporlayabilir.

ADAudit Plus Versiyonları

STANDARD – AD Logon Activity Monitoring, AD User, Group, Computer, OU, GPO Change Auditing, Administrator/HelpDesk Technician Activity Auditing, Schedule, E-mail Pre-configured Reports, Threshold based e-mail Alerts, Compliance specific reports, Account Lockout Reports | Analyzer

PROFESSIONAL – Group Policy Object settings audit, Track all attribute changes of User/Computer/Groups/OU, New/Old Value audit AD Object attributes, Active Directory Permission change audit, DNS Server Auditing, Schema, Contacts & Configuration Auditing, Support for MS SQL database

Kullanım Senaryoları

SOX, PCI-DSS, HIPAA, GLBA, FISMA gibi regülasyonlara ait raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca File Server tarafında Windows file serverlar’ı desteklediği gibi NetApp ve Cluster Windows File server’larınızı da raporlayabilirisiniz.

Neden Leadpro?

LeadPro Active Directory alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

ADAudit Plus ile kolaylıkla domain controllerlar ve file serverlar üzerindeki raporları alabilir ve raporları csv, pdf, xlsx,html, ve csv de formatlarına aktarabilirsiniz. Üzerinde bulunan kullanıcı raporları, şifre raporları, grup raporları, bilgisayar raporları gibi raporlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Tehditleri Tespit Edin

Belirli bir hesap için, AD’deki kullanıcı eylemleri, erişim raporları ve izin değişikliği raporları olmak üzere 3 denetim geçmişinin bir birleşimini çıkarabilirsiniz. Denetim izi, içeriden birinin tespitini kolaylaştıran bir bağlam sunduğundan, bir kullanıcının hangi bilgisayarları tehlikeye attığını ve değişiklikleri anında öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı Oturum Açma Eylemlerini Gerçek Zamanlı İzleyin

Önceden yapılandırılmış denetim raporları ve e-posta uyarıları ile Domain Controller’lar üzerinde kullanıcı oturum açma etkinliğini gerçek zamanlı olarak izleyin.

Uyumluluk

ADAudit Plus ile SOX, PCI-DSS, HIPAA, GLBA, FISMA gibi regülasyonlara ait raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Active Directory Raporları ve Uyarılar

Gerçek zamanlı olarak, Windows AD değişikliklerini (Kullanıcılar, OU, Gruplar, GPO, Bilgisayar, Şema, DNS ve Sistem) izleyebilirsiniz ve yetkisiz ağ erişimi / değiştirmesi gibi olaylar hakkında e-posta uyarıları alabilirsiniz.

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.