ADAudit Plus ile tüm işletmenizin işlem kayıtlarını geçmişini kolayca tutun, özelleştirilmiş alarmlar ekleyin.

ManageEngine Türkiye

Manage Engine ADAudit Plus

ADAudit Plus Nedir?

ADAudit Plus, web-tabanlı, Domain Controller ve File Server’larınızın kolayca izleyebileceğiniz ve denetleyebileceğiniz bir ManageEngine yazılımıdır.

ADAudit Plus Ne İşe Yarar?

Uygulama ile Domain Controllerlar ve File Serverlar üzerinde kim, nerede, ne zaman ve ne yapmış sorularıza cevap vermektedir. Üzerinde bulunan 150’den fazla rapor ile sizin yönetiminize yardımcı olmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Kurulumunda kendi veritabanını kurar, dışardan herhangi bir veritabanına veya web servisine ihtiyaç duymaz. Veritabanında geçmişe yönelik yapılan tüm işlemleri saklar ve raporlayabilir.

ADAudit Plus Versiyonları

STANDARD – AD Logon Activity Monitoring, AD User, Group, Computer, OU, GPO Change Auditing

PROFESSIONAL – Group Policy Object settings audit, Track all attribute changes of User/Computer/Groups/OU, New/Old Value audit AD Object attributes

Kullanım Senaryoları

SOX, PCI-DSS, HIPAA, GLBA, FISMA gibi regülasyonlara ait raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca File Server tarafında Windows file serverlar’ı desteklediği gibi NetApp ve Cluster Windows File server’larınızı da raporlayabilirisiniz.

Neden Leadpro?

LeadPro Active Directory alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

ADAudit Plus - Örnek Ekran Görüntüleri

Kolaylıkla domain controllerlar ve file serverlar üzerindeki raporları alabilir ve raporları csv, pdf, xlsx,html, ve csv de formatlarına aktarabilirsiniz. Üzerinde bulunan kullanıcı raporları, şifre raporları, grup raporları, bilgisayar raporları gibi raporlara kolayca ulaşabilirsiniz.

ADAudit Plus

Tehditleri Tespit Edin

Belirli bir hesap için, AD’deki kullanıcı eylemleri, erişim raporları ve izin değişikliği raporları olmak üzere 3 denetim geçmişinin bir birleşimini çıkarabilirsiniz. Denetim izi, içeriden birinin tespitini kolaylaştıran bir bağlam sunduğundan, bir kullanıcının hangi bilgisayarları tehlikeye attığını ve değişiklikleri anında öğrenebilirsiniz.

ADAudit Plus

Kullanıcı Oturum Açma Eylemlerini Gerçek Zamanlı İzleyin

Önceden yapılandırılmış denetim raporları ve e-posta uyarıları ile Domain Controller’lar üzerinde kullanıcı oturum açma etkinliğini gerçek zamanlı olarak izleyin.

ADAudit Plus

Uyumluluk

SOX, PCI-DSS, HIPAA, GLBA, FISMA gibi regülasyonlara ait raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ADAudit Plus

Active Directory Raporları ve Uyarılar

Gerçek zamanlı olarak, Windows AD değişikliklerini (Kullanıcılar, OU, Gruplar, GPO, Bilgisayar, Şema, DNS ve Sistem) izleyebilirsiniz ve yetkisiz ağ erişimi / değiştirmesi gibi olaylar hakkında e-posta uyarıları alabilirsiniz.

ADAudit Plus

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.