ManageEngine Türkiye

Opmanager Plus ile Tümleşik İzleme

Opmanager Plus ile Tüm sunucu, ağ cihazları gibi IT bileşenlerini hızlıca izleyebilir ve kolaylıkla alarm ve otomasyonlar tanımlayabilirsiniz.

OpManager Plus Nedir?

OpManager Plus; bant genişliği ve ağ yapılandırmalarını yönetmek, güvenlik duvarı kurallarını, günlükleri ve politikaları analiz etme, uygulama kullanımını izleme ve depolama cihazlarını izleme gibi birden çok izleme aracına olan ihtiyaç duyulan konuları ortadan kaldıran ve BT altyapınız genelinde daha fazla görünürlük sağlayan entegre bir BT operasyonları yönetimi yazılımıdır.

Opmanager Plus Ne İşe Yarar?

OpManager Plus ile otomatik olarak ağınızdaki tüm cihazların durumlarını görebilir, eşik değerleri belirleyebilirsiniz. Bu cihazları izleyebilir, mail, SMS, sesli uyarı gibi alarmlar üretebilir ve alabilirsiniz.

Opmanager Plus Nasıl Çalışır?

Bu güçlü, entegre çözümü BT Operasyonları Yönetimine birleşik bir yaklaşımla dağıtarak operasyonel darboğazları ortadan kaldırabilir, performansı optimize ederek BT altyapınızdan maksimum çıktı elde edebilirsiniz.

OpManager Plus Versiyonları

OpManager Plus teknik olarak OpManager ile aynıdır ancak farklı bir lisanslama modeli izlemektedir. Tüm eklentileri, temel OpManager ürün lisansıyla indirimli bir fiyata paketlemektedir.

Kullanım Senaryoları

Gelişmiş BT operasyonları izleme ve yönetim yetenekleriyle OpManager Plus, kapsamlı bir BT Operasyonları yönetim aracı olarak tüm BT altyapınız üzerinde uçtan uca, çok katmanlı görünürlük sunar. BT yöneticilerine artık daha geniş perspektif, daha fazla kontrol ve ağlarını herhangi bir işlevsel / operasyonel sorundan uzak tutmalarına yardımcı olabilecek gelişmiş, sorunsuz bir sistem sunar.

Neden Leadpro?

LeadPro Active Directory alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

OPMANAGER PLUS ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ağınızın durumunu, kullanılabilirliğini ve performansını gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Hem proaktif hem de reaktif ağ izleme teknikleriyle, ağ performansını optimize ederek hatasız bir ağ elde edebilirsiniz. Çeşitli sunucu türlerini ve kritik uygulamaları, hizmetleri ve süreçleriyle birlikte sürekli olarak izlemek için çoklu satıcı desteği sağlayarak kurumsal sunucu izleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

OpManager Plus

Bant Genişliği ve Trafik Yönetimi

Gerçek zamanlı ağ trafiği içgörüsü için ağ bant genişliğinizle ilgili ayrıntılı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Hangi uygulamaların en fazla bant genişliğini tükettiğini izleyebilir, en iyi ağ konuşmacılarını ve belirli bir süre için trafik kullanımını belirleyebilirsiniz.

opmanager plus

Yapılandırma ve Uyumluluk Yönetimi

Switches, routers, firewalls ve diğer ağ cihazları için yapılandırma ve uyum yönetimi (NCCCM) çözümü sağlar. Cihaz konfigürasyonu yönetiminin tüm yaşam döngüsünün otomatikleştirilmesine ve tam kontrolünün alınmasına yardımcı olur. Etkili ve kusursuz değişiklik uygulaması sağlamak için otomatik yedeklemeden, rol tabanlı erişim denetiminden, farklılık görünümünü ve değişiklik izlemeden yararlanabilirsiniz.

Configuration & Compliance Management

Firewall Yönetimi

Firewall politikalarını izleyin ve yönetin. BT altyapı güvenliğini sağlamak için firewall altyapınızda periyodik güvenlik denetimleri gerçekleştirebilirsiniz. VPN ve proxy sunucularını gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

OpManager Plus

IP Adresi ve Switch Port Yönetimi

OpManager Plus’ın switch port ve IP adresi yönetim modülü, switch ve IP adresi alanını kolaylıkla yönetmenize yardımcı olur. 30’dan fazla araçtan oluşan kapsamlı bir setle donatılmış olarak, hileli cihazlardan gelen izinsiz girişleri tespit etme, bant genişliği kullanımını kontrol etme, kritik cihazların kullanılabilirliğini izleme ve Cisco yapılandırma dosyalarını yedekleme gibi ağ izleme görevlerini gerçekleştirebilirsiniz.

IP Address and Switch Port Management

Uygulama ve Depolama İzleme

Gelir açısından kritik uygulamalarınızın son kullanıcı beklentilerini karşılamasına yardımcı olmak için uygulama performansı izleme çözümümüz olan Applications Manager ile entegre olur. Applications Manager, 100’den fazla uygulama ve sunucu türü için kullanıma hazır izleme desteği sunar. Gelecekteki depolama kullanım modellerini tahmin etmek için mevcut ve geçmiş kullanım eğilimlerini proaktif olarak analiz edebilirsiniz ve yönetebilirsiniz.

Uygulama ve Depolama izleme

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.