Password Manager Pro Türkiye

ŞİFRELERİNİZİ SAKLAYIN, YÖNETİN VE PAYLAŞIN

Password Manager Pro Nedir?

Password Manager Pro (PMP), işletme parolaları & belgeleri ve dijital kimlikleri gibi paylaşılan hassas bilgileri depolamak ve yönetmek için kullanılan güvenli bir kasadır.

Password Manager Pro Ne İşe Yarar?

Parola yoğunluğunu ve güvenlik gecikmelerini ortadan kaldırarak, şifreler ve bu şifrelere erişim için güvenli ve merkezi bir kasa oluşturur. Kritik sistemlerde gereken sık şifre değişikliklerini otomatikleştirerek IT verimliliğini artırır. İş akışları ve şifre erişimindeki gerçek zamanlı uyarılar aracılığıyla önleyici güvenlik kontrolleri sağlar. Password Manager güvenlik denetimleri ve mevzuata uygunluk standartlarını karşılar (SOX, HIPAA ve PCI).

Nasıl Çalışır ?

Hem Windows hem de Linux işletim sistemlerine yüklenebilir. Tüm ayrıcalıklı hesaplarınızı ayrıntılı erişim denetimleriyle güçlendirilmiş tek bir merkezi kasada tamamen şifreler ve birleştirir. Girilen şifreleri, Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) kullanılarak şifreler ve veri tabanında saklar.

Password Manager Pro Versiyonları

Standard – Şifreleri saklamak ve bunları kurumsal kullanıcılar arasında seçici bir şekilde paylaşmak için güvenli şifre deposu.

Premium – Parola depolamanın ve paylaşmanın yanı sıra uzaktan parola senkronizasyonu, parola uyarıları ve bildirimleri, uygulamadan uygulamaya parola yönetimi, raporlar, yüksek kullanılabilirlik ve diğerleri gibi kurumsal sınıf parola yönetimi özellikleri.

Enterprise – Ayrıcalıklı hesapların otomatik ortaya çıkarılması, SSH anahtarlarının ve SSL sertifikalarının yaşam döngüsü yönetimi, biletleme sistemleri ve SIEM çözümleriyle entegrasyon, atlama sunucusu yapılandırması, uygulamadan uygulamaya şifre yönetimi, uyumluluk raporları, arka uç veritabanı olarak SQL sunucu / cluster.

Kullanım Senaryoları

Güvenlik tehditlerini davet eden şifrelerin güvenli olmayan şekilde depolanması, kontrolsüz süper kullanıcı ayrıcalıkları, rol tabanlı erişim kontrollerinin olmadığı durumlarda iç kontrollerin kırılgan hale gelmesi, eylemler için hesap verme zorunluluğunun olmaması, standart şifre uygulamalarının / politikalarının uygulanmasına ilişkin hükümlerin ve merkezi bir kontrolün olmaması gibi sorunları ve eksiklikleri Password Manager Pro ile güvenli bir sistem sağlayarak çözümleyebilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Manage Engine Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Password Manager ile merkezi şifre yönetim sistemi ile dashboard üzerinde süresi dolan şifreleri, şifre değişimlerini ve erişim isteklerini, şifre dağılımlarını ve varsa politika ihlallerini görebilirsiniz.

Password Manager Pro

Yetkilendirme

Şifreleri kimlerin görebileceğini, değiştirebileceğini veya kimlere full erişim verebileceğinizi düzenleyin.

Password Manager Pro Türkiye

Otomatik Şifre Sıfırlama

Password Manager Pro, şifre sıfırlama desteği sağlar. Sunucuların, veritabanlarının, ağ cihazlarının ve diğer kaynakların şifrelerini otomatik olarak sıfırlar. Parolalar, istendiğinde herhangi bir zamanda değiştirilebilir veya zamanlanan görevler aracılığıyla periyodik aralıklarla otomatik olarak rastgele seçilebilir.

Password Manager Pro Türkiye

Manage Engine ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ürünler hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin.