ManageEngine Türkiye

BİRLEŞİK BT OPERASYONLARI YÖNETİM YAZILIMI

Patch Manager Plus Nedir?

Patch Manager Plus, bir ağdaki tüm eksik yamaları ve güvenlik açığı bulunan sistemleri bulabileceğiniz, gerekli denetim ve testlerden sonra gelişmiş raporlarla çıktılar alabileceğiniz bir yazılımdır.

Patch Manager Plus Ne İşe Yarar?

Patch Manager Plus, yama durumu gösterge tabloları, yama uyumluluk denetimleri, yama yönetimi raporları gibi gerçek zamanlı yama yönetimi metriklerini merkezi bir ortamda görmenizi sağlar.

Nasıl Çalışır?

Bu güçlü, entegre çözümü BT Operasyonları Yönetimine birleşik bir yaklaşımla eksiksiz yama dağıtımını yapabilir, güvenlik açıklarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Patch Manager Plus Versiyonları

PROFESSIONAL – Yama Windows, Mac ve Linux, 3. taraf yama yönetimi, Hizmet paketi konuşlandırması, Yama yönetimi raporları, Rol tabanlı yönetim

ENTERPRISE – Bant genişliği optimizasyonu için dağıtım sunucusu, Sunucu uygulaması yama yönetimi, Antivirüs tanım güncellemeleri, Yamaları test edin ve onaylayın, İki faktörlü kimlik doğrulama

Kullanım Senaryoları

Esnek, gerçek zamanlı denetimler ve raporlama ile yama uyumluluk ve uç noktaların yama durumu hakkında daha fazla bilgi elde edilebilir, özelleştirilebilir sorgu raporları, gösterge tabloları ve detaylı görünümler ile BT yöneticilerinin karar vermelerini kolaylaştırabilirsiniz.

Neden Leadpro?

LeadPro, Patch Management alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Tarama, değerlendirme, konuşlandırma ve raporlamaya kadar yama yönetiminin tüm aşamalarını otomatik hale getirin.

Platform Boyu Destek

Windows, Mac ve Linux yama yönetiminin her yönünü sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Üçüncü Taraf Uygulamalarını Yamalama

Adobe, Java ve WinRAR gibi 250’den fazla üçüncü taraf uygulamasına yönelik yamaları kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Yama Önceliği

Daha az kritik yamaları reddederek dağıtımınızın önceliğini belirleyin, reddedilen yamaları geri alabilir ve dağıtım için iptal edilebilirsiniz.

Evden Çalışma İçin Uzaktan Yama Yönetimi

Patch Manager Plus ile uç noktalarınızı uzaktan yamalayabilirsiniz. Ayrıca, uzak uç noktaları yamamaya çalışırken en iyi uygulamaları okuyabilir ve uygulayabilirsiniz.

Esnek Dağıtım Politikaları

Benzersiz iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için yama dağıtım politikalarını kolaylıkla özelleştirebilirsiniz.

Kavranması Kolay Raporlar

Esnek, gerçek zamanlı denetimler ve raporlamayla uç noktaların yama uyumluluğu ve yama durumuna ilişkin daha fazla görünürlük kazanabilirsiniz.

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.