RecoveryManager Plus Türkiye

BİRLEŞİK YEDEKLEME ÇÖZÜMÜ

RecoveryManager Plus Nedir?

Recovery Manager Plus, yedekleme ve geri yükleme yazılımıdır. Active Directory, Office 365, Exchange ortamınızı ,yedekleyerek istediğiniz nesnenin geri yüklemesini kolaylıkla yapabileceğiniz bir yazılımdır.

RecoveryManager Plus Ne İşe Yarar?

RecoveryManager Plus, BT ortamınızdaki istenmeyen değişikliklerin neden olduğu herhangi bir felaketin üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Nasıl Çalışır?

AD, Office 365 ve Exchange ortamlarınızı tek bir konsoldan yedekleyin ve ihtiyaç duyduğunuzda herhangi bir nesneyi, siteyi veya posta kutusunu geri yükleyin.

RecoveryManager Plus Versiyonları

Active Directory Backup

Office 365 Backup

On Premise Exchange Backup

Kullanım Senaryoları

Exchange Online, SharePoint Online ve OneDrive İş dahil olmak üzere Office 365 verilerinizi kaybetme riskini tamamen ortadan kaldırır.

Neden Leadpro?

LeadPro Active Directory, Office 365, Exchange alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

Active Directory Yedeklemesi

Kullanıcılar, gruplar, GPO’lar, OU’lar, Exchange öznitelikleri, DNS bilgileri, bilgisayarlar ve kişiler gibi tüm AD nesnelerini yedekleyin ve bunları kısmen veya tamamen geri yükleyin. Bir nesnenin özniteliklerinde yapılan her değişikliği ayrı bir sürüm olarak artımlı olarak yedekleyin. AD’yi önceki bir yedekleme noktasına geri alın ve bu zamandan sonra nesnelerde yapılan tüm değişiklikleri geri alın.

RecoveryManager Plus Türkiye

Office 365 Yedekleme

Tüm kullanıcıların e-postaları, takvim girişleri, kişileri, günlükleri, notları, gönderileri ve görevleri dahil olmak üzere tüm Exchange Online ortamınızdaki tüm posta kutularını yedekleyin ve gerektiğinde geri yükleyin. Teams iletilerinde paylaşılan tüm sohbetleri ve medyayı ve Team OneNote Not Defterlerinde depolanan kanalları ve notları yedekleyin. Geri yüklemeden önce Exchange Online, SharePoint Online ve OneDrive İş yedeklemelerindeki içeriği, ekleri ve belgeleri önizleyin.

RecoveryManager Plus Türkiye

On Premise Exchange Yedekleme

Tüm e-postalar, takvim girişleri, kişiler, günlükler, notlar, gönderiler ve görevler dahil olmak üzere şirket içi Exchange posta kutularınızdaki tüm öğeleri yedekleyin. RecoveryManager Plus’a birden fazla Exchange kuruluşu ekleyin ve tüm organizasyonlarda Exchange verilerinin tek bir konsoldan yedeklenmesini ve geri yüklenmesini gerçekleştirin. Yedek kopyalara göz atın ve tarih, konu, başlangıç ​​ve bitiş gibi gelişmiş arama filtreleriyle belirli posta kutusu öğelerini bulun. Exchange yedekleriniz için bir saklama süresi tanımlayın ve saklama süresini aşan yedekleri atın.

RecoveryManager Plus Türkiye

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.