SharePoint Manager Plus ManageEngine Türkiye

SharePoint için Eksiksiz Yönetim ve Denetim Çözümü

SharePoint Manager Plus ile tümn Sharepoint sitelerinizin içeriklerini yönetin ve raporlayın.

SharePoint Manager Plus Nedir?

ManageEngine SharePoint Manager Plus, hem şirket içi hem de Office 365 SharePoint ortamlarını yönetmenize, denetlemenize ve raporlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, SharePoint altyapınızdaki tüm etkinlikleri izlemenize, izlemenize ve analiz etmenize olanak tanıyarak bilgiye dayalı, zamanında ve doğru karar vermeyi ve yönetimi kolaylaştırır.

SharePoint Manager Plus Ne İşe Yarar?

SharePoint platformu, hem çevrimiçi hem de şirket içi iş verileri için kolay barındırma ve işbirliği sağlar.

Nasıl Çalışır?

SharePoint sunucu verilerini analiz etmek ve denetlemek için sunucu tarafında herhangi bir kurulum gerektirmeyen aracısız bir çözümdür.

SharePoint Manager Plus Versiyonları

Standard – Şirket içi ve Office365 sunucuları için yönetim, izleme ve denetimde yardımcı olan 50’den fazla önceden oluşturulmuş rapor, Şirket içi ve Office365 SharePoint sunucuları için 70’ten fazla denetim raporu, Özel raporlar planlayın ve oluşturun, ‘Gezgin’ seçeneğiyle hibrit SharePoint mimarisine derinlemesine görünürlük elde edin, Anında e-posta bildirimleri alın

Kullanım Senaryoları

Bileşen seviyesi değişikliklerinin, yani belge kitaplıklarında, listelerde ve liste öğelerinde yapılan değişikliklerin ve izin ve grup değişiklikleri gibi güvenlik seviyesi değişikliklerinin denetlenmesi. Gerçek zamanlı uyarı sistemi, güvenlik tehditleri oluştuğunda ayrıntılı bilgi sağlar.

Neden Leadpro?

LeadPro Active Directory, Office 365, Exchange alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

SharePoint Manager Plus - Audit ve raporlama

SharePoint Manager Plus, hem bileşen düzeyi hem de güvenlik düzeyi değişikliklerini denetlemenize olanak tanır. Çözümümüz, Site Koleksiyonları, Siteler, Listeler ve Belge Kitaplıklarındaki değişiklikleri izlemeye yardımcı olan kullanıma hazır raporlar sağlar. Ayrıca, grup oluşturma, değiştirme ve silme gibi kullanıcı iznini ve güvenlik değişikliklerini izler ve izler.

SharePoint Manager Plus Türkiye

SharePoint Manager Plus - Online İzleme

SharePoint Manager Plus, kritik kaynaklarınızın beklenmedik bir kesinti yaşamamasını sağlamaya yardımcı olmak için SharePoint hizmetlerinin durumunu sürekli olarak izler. Hizmetlerinizi potansiyel olarak kesintiye uğratabilecek bir olay tespit edilirse, hemen bir uyarı verilecektir. Bu özellik, SharePoint Online kota izlemeyi de etkinleştirir. Her kiracıda kullanılabilir maksimum depolama alanını ve kullanılan alanı görüntüleyebilirsiniz.

SharePoint Manager Plus

SharePoint Altyapısını Keşfedin

SharePoint Manager Plus, yöneticilerin SharePoint dağıtımının tüm hiyerarşik mimarisini görüntülemesine olanak tanır. Hem şirket içi hem de Office 365 SharePoint sunucularının ayrıntılı bir görünümünü sağlar. Çözümümüzün ‘Explorer’ seçeneği, izleme ve denetim için eklenen tüm SharePoint sunucularının bileşenlerini listeler. Bu seçenek, birden çok SharePoint sunucu mimarisini tek bir konsolda görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca, özellikleri ve ilgili güvenlik izinleri dahil olmak üzere her bileşen hakkında ayrıntılı bilgi verir.

SharePoint Manager Plus

Uyarı Konsolu

SharePoint Manager Plus, site silme, belge silme, alt site silme ve daha fazlası gibi bileşen seviyelerinde kritik değişikliklerin tespit edilmesine yardımcı olur. Çözüm ayrıca, meydana gelen değişiklikler hakkında ayrıntılı bilgi içeren yöneticilere uyarı bildirimleri sağlar. SharePoint Manager Plus, yöneticilerin uyarı profilini farklı önem düzeylerine (Dikkat, Sorun ve Kritik gibi) göre sınıflandırmasına olanak tanıyan bir seçeneğe de sahiptir. Çözümün uyarı kriterleri, kuruluşun denetim gereksinimlerini karşılamak için titizlikle hazırlanır. Önceden tanımlanmış kriterler, bileşen seviyesinde meydana gelen tüm değişiklikleri ve ayrıca yeni grup ekleme, bir gruba üyelerin eklenmesi, grup silme, grup değişikliği, izin değişiklikleri ve daha fazlası gibi güvenlik seviyesi değişikliklerini içerir.

SharePoint Manager Plus

SharePoint Geçişi

SharePoint Manager Plus’ın yerleşik geçiş aracı, SharePoint kaynaklarınızı yeni veya mevcut bir ortama taşıma sürecini kolaylaştırır. Tüm kaynaklarınızı farklı ortamlar arasında taşımak, iş açısından kritik kaynakların hacmi göz önüne alındığında göz korkutucu bir görev olabilir. SharePoint, geçişi sistematik olarak planlamak ve yürütmek için en son araçlarla bunu basitleştirir.

SharePoint Manager Plus

Denetim Günlüğü Arşivi

PCI DSS ve GDPR gibi BT düzenleme yetkilerinin çoğu, günlük verilerinin adli analiz için arşivlenmesi ve depolanması gerektiğini belirtir. SharePoint Manager Plus, Arşiv seçeneği ile bu gereksinimi karşılamanıza yardımcı olur. Çözüm, yapılandırılabilir zaman dilimleri için SharePoint sunucularından toplanan tüm denetim günlüklerini arşivler. Ayrıca, yöneticinin arşivlenmiş günlük verilerini veritabanına geri yüklemesine, adli analize yardımcı olan raporlar ve uyarılar oluşturmasına olanak tanır.

SharePoint Manager Plus

SharePoint Yedeklemesini Otomatikleştirin

SharePoint Manager Plus’ı kullanarak şirket içi SharePoint verilerinizi yedekleme sürecini otomatikleştirin ve basitleştirin. Çözümümüz, yöneticilerin diğer önemli görevler için zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmesine yardımcı olan uygun aralıklarla yedeklemeleri planlamanıza olanak tanır. Yedekleme verileri, SharePoint Manager Plus’ın sezgisel arayüzü kullanılarak herhangi bir zamanda geri yüklenebilir.

SharePoint Manager Plus Türkiye

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.