ManageEngine Türkiye

KURUMSAL GÜVENLİK AÇIĞI YÖNETİMİ YAZILIMI

Vulnerability Manager Plus Nedir?

Vulnerability Manager Plus, yerleşik yama yönetimi sunan kuruluşlar için önceliklendirme odaklı güvenlik açığı yönetim aracıdır.

Vulnerability Manager Plus Ne İşe Yarar?

Güvenlik ekipleriniz için stratejik bir çözüm olup, merkezi bir konsoldan ağınız genelinde kapsamlı görünürlük, değerlendirme ve tehditlerin ve güvenlik açıklarının düzeltilmesini sağlar.

Nasıl Çalışır?

Tüm yerel ve uzak ofis uç noktalarınızın yanı sıra dolaşım cihazlarının açık alanlarını tarayın ve keşfedin.

Vulnerability Manager Plus Versiyonları

PROFESSIONAL – Güvenlik açığı taraması ve değerlendirmesi, Hatalı sistem yapılandırma tespiti, Yüksek riskli yazılım tespiti, Yanlış sunucu yapılandırmalarının tespiti ve çözümü, Güvenlik açığı raporları

ENTERPRISE – Güvenli yapılandırma dağıtımı, Otomatik Yama dağıtımı, Yamaları test edin ve onaylayın, Yüksek riskli yazılım kaldırma, Sıfır gün güvenlik açığı azaltma

Kullanım Senaryoları

Saldırgan temelli analizlerden yararlanın ve bir saldırgan tarafından sömürülme olasılığı daha yüksek olan alanlara öncelik verin. Ağınızda var olan güvenlik boşluklarının kötüye kullanımını azaltın ve daha fazla boşluk oluşmasını önleyin.

Neden Leadpro?

LeadPro Active Directory alanında sayısız projelerle uzmanlığını kanıtlayan ve Manage Engine ürünleriyle bu uzmanlığı ileriye taşıyan ekip üyelerine sahiptir.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Çok sayıda güvenlik açığından gerçek riskleri belirleyin. Güvenlik açıklarını istismar edilebilirlik, önem derecesi, yaş, etkilenen sistem sayısı ve ayrıca düzeltmenin kullanılabilirliğine göre değerlendirin ve önceliklendirin.

Vulnerability Manager Plus

Güvenlik Konfigürasyonu Yönetimi

Sisteminizin güvenliğini optimize edin. Ağ sistemlerinizin karmaşık parolalar, en az ayrıcalıklar ve bellek koruması ile zorlandığından emin olun ve CIS ve STIG güvenlik yönergelerine uygun olduklarından emin olun.

Vulnerability Manager Plus

Web Sunucusu Güçlendirme

İnternete bakan cihazlarınızı kaçırmayın. Web sunucusu güvenlik kusurlarının nedeni, etkisi ve çözümleriyle ilgili ayrıntıları edinin. Bu bilgiler, birçok saldırı değişkenine karşı güvenli sunucuların kurulmasına ve korunmasına yardımcı olur.

Vulnerability Manager Plus

Yüksek Riskli Yazılım Denetimi

Yetkisiz ve desteklenmeyen yazılımlardan kurtulun. Güvenli olmadığı düşünülen uzak masaüstü paylaşımı, kullanım ömrü sonu ve eşler arası yazılım gibi yazılımları belirleyin ve bunları uç noktalarınızdan anında kaldırın.

Vulnerability Manager Plus

Yama Yönetimi

Tüm yama sürecinizi özelleştirin, düzenleyin ve otomatikleştirin. Tümleşik bir yama modülüyle yamaları otomatik olarak Windows, Mac, Linux ve 250’den fazla üçüncü taraf uygulamasına indirin, test edin ve dağıtın – hiçbir ek ücret ödemeden.

Vulnerability Manager Plus

Sıfırıncı Gün Zaafiyet Hafifletme

Yamalar için beklemeyi bırakın. Ağınızı sıfırıncı gün güvenlik açıklarından korumak için bir yama beklemeden önceden oluşturulmuş, test edilmiş komut dosyalarını dağıtın.

Vulnerability Manager Plus

ManageEngine Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.