Zoho Backstage ile tüm etkinlikler tam zamanında !

Zoho Backstage Türkiye

Zoho Backstage - Online Etkinlik Yönetimi

Zoho Backstage Nedir?

Etkinlik ve organizasyonlarınızı online bir platform üzerinden yönetebilir, katılımcılarınızı görebilir, katılımcılarınız ile iletişime geçebilir ve etkinliğiniz için bir mikro site hazırlayabilirsiniz.

Zoho Backstage Ne İşe Yarar?

Etkinliğinizi dijital ortama taşıyabilir, dünyanın herhangi bir yerinden katılımcıların gerçek zamanlı olarak, etkinliğinize katılmasını sağlayabilirsiniz. Mikro sitenize etkinlikle ilgili gündemi, konuşmacılarla ilgili detaylı bilgiyi ve daha birçok ayrıntıyı ekleyebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Herhangi bir üçüncü parti web konferans yazılımına ihtiyaç duymadan, online oturumlarınızı doğrudan Backstage üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Zoho Backstage Versiyonları

Professional – 1 Portal, Sınırsız etkinlikler, Sınırsız katılımcı, Etkinlik bileti

Enterprise – 1 Portal, Sınırsız etkinlikler, Sınırsız katılımcı, Komisyonsuz etkinlik bileti, Etkinlik bileti

Ultimate – 1 Portal, Sınırsız etkinlikler, Sınırsız katılımcı, Komisyonsuz etkinlik bileti, Etkinlik bileti, Katılımcılar için özel mobil uygulama

Kullanım Senaryoları

Tamamen özelleştirilebilir bir oturum geri bildirim formu sayesinde katılımcılarınızın her oturuma nasıl tepki verdiğini öğrenebilir ve konuşmacılara gösterdikleri ilgiyi ölçebilirsiniz. Kitlenizin belirli oturumlara tepkisini öğrenerek, neyin işe yaradığını anlayabilir ve gelecekteki oturumlarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Backstage Örnek Ekran Görüntüleri

Etkinlik organizatörlerini daha verimli ve etkili konferanslar, buluşmalar ve ürün lansmanları planlamak ve yürütmek için güçlendiren bir etkinlik yönetimi yazılımıdır.

zoho backstage

Erişiminizi En Üst Düzeye Çıkarın

Etkinlik sayfanızı diğer web sitelerine ve bloglara yerleştirerek etkinliğiniz için farkındalık oluşturun. Tasarım uzmanlığına ihtiyaç duymadan sosyal medya promosyonları için afişler oluşturun.

Zoho Backstage

Sorunsuz Kayıt ve Biletleme Sağlayın

Başarılı etkinlikler katılımla gelişir. İnsanların kaydolmasını kolaylaştırın ve ardından ortaya çıkmaları için e-postalarla onları besleyin. Bilet satışlarınızın kontrolü sizde olsun ve ödemeleri anında alın.

Zoho Backstage

Sponsorlukları Yönetin

Etkinliğiniz için sponsorluk mu satıyorsunuz? Potansiyel sponsorları çekmek için kendi katmanlarınızı ve paketlerinizi oluşturun. Sponsorluk isteklerini yönetin ve web sitesinde belirli sponsorları vurgulayın.

zoho calendar

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.