Zoho Bigin Türkiye

ZOHO BIGIN İLE SATIS KANALLARINIZI YÖNETİN

Zoho Bigin Nedir?

Zoho Bigin, pipline merkezli müşteri ilişkileri ve satış yönetimi yazılımıdır.

Zoho Bigin Ne İşe Yarar?

Zoho CRM ile sunulan Bigin sayesinde satışlarınızı daha kolay yönetebilirsiniz. Özellikle küçük işletmeler için en doğru araçtır.

Nasıl Çalışır?

Zoho Bigin, Zoho CRM ile entegre çalışmaktadır.

Zoho Bigin Versiyonları

Express – 50.000 Kayıt, Çoklu Ardışık Düzen, 25 İş Akışı, 5 Web Formu, IMAP tabanlı E-posta, Özel Gösterge Tabloları

Kullanım Senaryoları

Dilediğiniz yerde mobil uygulamadan ve bilgisayarınızdan satış kanallarınızı yönetebilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Müşterileriniz kadar potansiyel müşterilerinizle de kurduğunuz iletişim önemlidir. Tek bir alandan 360 derece erişim ve takip elde edebilirsiniz. E-posta, telefon, Twitter ve web formları aracılığıyla iş potansiyel müşterilerinizle bağlantı kurabilirsiniz.

zoho commerce 1

Ardışık Düzen Yönetimi

Karmaşık ve düzensiz bir satış planı yüzünden birçok potansiyel müşterinizi kaybedebilirsiniz. Bigin’in ardışık düzen yönetim araçları ile satış süreciniz üzerinde tam bir kontrole sahip olabilirsiniz. Anlaşmalarınızı yönetin, CRM’den gelen datanızı özelleştirin ve aktivitelerinizi takip edin.

zoho commerce 1

Daha Fazla Anlaşma Kazanın

Anlaşmaları ardışık düzeninizde hızla hareket ettirerek satış döngünüzü kısaltabilirsiniz. Bigin, küçük işletmeler için manuel çalışmayı satış süreçlerinden çıkarmak için gerekli otomasyonu sağlar ve her anlaşma için harcamaları gereken zamanı büyük ölçüde azaltır. Satış rakamlarını analiz etmek için gerçek zamanlı bildirimler ve gösterge tabloları ile Bigin, işletmelerin verileri yönetmek için daha az çaba harcamasına ve fiili işlere daha fazla odaklanmasına yardımcı olur. Böylece daha kısa sürede daha fazla anlaşmayı kapatabilirsiniz.

zoho commerce 1

Veri Yönetimi ve Güvenliği

Verilerinizi CRM’de yönetmek, özellikle sisteminizdeki gizli müşteri verilerinin güvenliğini sağlamaktan sorumlu olduğunuzda zor olabilir. Bigin, yerleşik gizlilik ve veri güvenliği özellikleriyle müşteri verilerinizi kolaylıkla işlemenize ve korumanıza yardımcı olur.

Zoho Bigin

Mobil Uygulama İle Her An Takipte Kalın

Anlaşmalarınızı ve fırsatlarınızı takip etmek için her zaman masa başında olmanıza gerek yok. İOS ve Android cihazlar için mobil uygulamalarımızla anlaşmaları yönetin, ardışık düzeninizle güncel kalın ve önemli iş bilgilerine gerçek zamanlı olarak erişin.

Zoho Bigin

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.