Zoho BugTracker Türkiye

ZOHO BUGTRACKER İLE OTOMATİK HATA TAKİBİ

Zoho BugTracker ile uygulama analizleri hiç olmadığı kadar basit !

Zoho BugTracker Nedir?

Zoho BugTracker, kullanımı oldukça kolay bir otomatik hata izleme yazılımıdır.

Zoho BugTracker Ne İşe Yarar?

Hataları kolayca yönetmenize ve zamanında harika çözümler sunmanıza yardımcı olan basit, hızlı ve ölçeklenebilir bir hata izleme yazılımıdır.

Nasıl Çalışır?

Çeşitli girdileri toplar ve hata olup olmadığını otomatik olarak izler ve kaydeder.

Zoho BugTracker Versiyonları

STANDARD – 10 Proje, 6 Client kullanıcı, 5GB storage, 5 proje şablonu, zaman takibi ve bug raporları, gamescope, mail ile bug ekleme

PREMIUM – Sınırsız proje, 15 Client kullanıcı, 100GB Storage, 20 proje şablonu, SLA otomasyonu, Webhooks, bildirim, işlev ve görünüm özelleştirme, Bitbucket ve Github entegrasyonu, zaman çizelgeleri onayı

Kullanım Senaryoları

Özel iş akışları, iş kuralları ve SLA’lar ile hatalarınızı daha hızlı izleyin ve düzeltin. Bir hatanın alanlarındaki veya üçüncü taraf uygulamalarındaki güncellemeleri tetiklemek için kurallar belirleyin. Hata oluşması, güncelleme gibi değişimlerde e-posta bildirimleri ile haber alın.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Bug Tracker Örnek Ekran Görüntüleri

Hataları kolayca kaydedin ve istediğiniz kriterlere göre izleyin. Hata günlüklerinden sayıları, çözümleri takip edin.

Zoho BugTracker

Otomatik Hata Takibi

Bir hatanın alanlarındaki veya üçüncü taraf uygulamalarındaki güncellemeleri tetiklemek için kurallar belirleyin. Hatalar oluştuğunda, güncellendiğinde e-posta bildirimleri ile haberdar olun.

Zoho BugTracker

İhtiyaçlara Göre Özelleştirme

Her projenin kendine özgü gereksinimleri vardır. Zoho’nun hata izleme aracında bu tür projeler için özel alanlar ve iş akışları oluşturun. Arayüzünüzü yapılandırma araçlarımızla kişiselleştirin.

Zoho BugTracker

Ekip İletişimi

Ekibinizle iletişimde olmak ve herkesin ne üzerinde çalıştığını görmek için Forumlar ve Sohbet gibi etkileşimli araçları kullanın. Sorun izleme sistemimizdeki oyun özelliği olan Gamescope, işlerin yapılmasını eğlenceli hale getiriyor.

Zoho BugTracker

Zaman Takibi

Zaman çizelgesi yazılımı görevlerin başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini kaydeder. Proje boyunca gerçekleştirilen görevlerin ayrıntılı bir dökümünü içerir. Her görevin ayrıntılarını günlüğe kaydedebilir ve bir zaman çizelgesi sisteminde tek bir yerden hepsini izleyebilirsiniz.

Zoho BugTracker

Tüm ürünlerimizi görmek için buraya ve üreticinin sayfasını görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.