Zoho Calendar ile hem browser hem mobil uygulamalardan takviminizi kolayca yönetin !

Zoho Calendar Türkiye

Zoho Calendar - Online Takvim Uygulaması

Zoho Calendar Nedir?

Zoho Calendar ile tek bir arayüzden etkinlikler oluşturun, kullanıcıları davet edin, grup takvimlerini yönetin ve takvimleri paylaşın ve abone olun.

Zoho Calendar Ne İşe Yarar?

İş programınızı yönetmek söz konusu olduğunda, zamanında ve doğru yolda kalmanıza yardımcı olur. Toplantıları planlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı ve yaklaşan bir toplantınız olduğunda veya zamanlama çakışmalarıyla ilgili güncellemeleriniz olduğunda size bildirim iletme özelleştirme özellikleriyle, takvim deneyiminizi maksimize edin.

Nasıl Çalışır?

Web sitenize gömülü takviminiz sayesinde, sizinle tanışmak isteyen herkes tek tıkla randevu talep edebilir.

Zoho Calendar Versiyonları

Standard –

Professional –

Kullanım Senaryoları

Departmanlar arasında bilgileri birbirine bağlayan iş akışları oluşturmak için ekip olarak çalışın. Ekip arkadaşlarınızla koordineli çalışın ve iş süreçlerinize uyum sağlayın.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Calendar Örnek Ekran Görüntüleri

Bir etkinliği planlamak için tek bir satır yeterlidir. Yazdığınız cümlelerden gerekli olay ayrıntılarını çıkaran Smart Add’i kullanarak olayları anında oluşturun.

Zoho Calendar

Çevrimiçi Olanları Seçin

Takviminizin kontrolünü elinize alın. Önceden tanımlanmış bir dizi şablon arasından seçim yaparak takviminizin görünümünü kişiselleştirin; Yayınlanmadan önce başlığı düzenleyin ve katıştırılmış takviminizin genişliğini ve yüksekliğini ayarlayın.

zoho calendar

Grup Olarak Organize Olun

Grubun yöneticisi olarak ekibinizde olup bitenleri düzenleyin. Üyelere moderatör ayrıcalıkları atayın ve ekibinizin günlük toplantılarını hiçbir şeyi kaçırmadan çevrimiçi olarak izleyin.

Zoho Calendar

Zorluk Yaşamadan Toplantılar Planlayın

Toplantılarınızın çakışmasına izin vermeyin. Randevu talep formunuzu web’e yerleştirin, böylece kullanıcılar ayrıntıları doldurabilir. İstekleri onaylayın veya reddedin; takviminiz otomatik olarak güncellenecektir.

zoho calendar

Tüm Takvimleri Tek Bir Yerde Bir Araya Getirin

Diğer takvimlerden etkinlik eklemek kolaydır. Takvimleri dosya olarak içe aktarın veya bir takvimin URL’sini kullanın. İşiniz bittiğinde, tüm takvimlerinizde listelenen etkinlikler hakkında bildirimler alacaksınız.

Zoho Calendar

Takviminize Her An Ulaşabilir Olun

Exchange ActiveSync ile senkronize ederek, hareket halindeyken bile Zoho Calendar’da etkinlikleri doğrudan mobil cihazınızdan oluşturun ve yönetin.

Zoho Calendar

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.