Zoho Checkout Türkiye

Zoho Checkout - Online Ödeme Uygulaması

Zoho Checkout ile saniyeler içinde ödemelerinizi yönetin !

Zoho Checkout Nedir?

Zoho Checkout, dakikalar içerisinde özel, markalı bir ödeme sayfası oluşturmanıza ve ödemelerinizi hemen kabul etmenize yarayan çevrimiçi ödeme alma yazılımıdır.

Zoho Checkout Ne İşe Yarar?

Birçok kurulum ve güvenlik sorunlarıyla boğuşmadan, şirketinizi yansıtan ve güvenlikli bir ortamdan online ödeme almanızı sağlar.

Nasıl Çalışır?

Kod yazmadan, 3 basit adımda kişiselleştirebileceğiniz ödeme alma sayfanızı hazırlayabilirsiniz.

Zoho Checkout Versiyonları

STANDARD – 3 ödeme sayfası, 500 ödeme/ay, 3 kullanıcı, Çoklu ödeme entegrasyonları, E-posta Bildirimleri, SSL şifreleme, 24/5 e-posta ve telefon desteği

PROFESSIONAL – 100 ödeme sayfası, 5000 ödeme/ay, 10 kullanıcı, MailChimp entegrasyonu, Zoho Campaigns entegrasyonu

Kullanım Senaryoları

Şirket bilinirliğinizi artırmak için ödeme sayfanıza şirket logonuzu ekleyebilir, ödeme sayfasının renklerini şirketinize göre düzenleyebilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Checkout Örnek Ekran Görüntüleri

Tek bir satır kod yazmadan, kurulum ve entegrasyon sorunlarıyla boğuşmadan güvenli bir online ödeme sayfası oluşturabilirsiniz.

zoho checkout

Ödeme Sayfanızı Özelleştirin

3 basit adımda, herhangi bir güvenlik sorunuyla karşılaşmadan, kendi şirketinizin kişiselleştirilmiş online ödeme sayfanızı oluşturabilirsiniz. Müşterilerinize kusursuz bir marka deneyimi sunmak için sayfanın görünümünü, renklerini özelleştirebilirsiniz. Şirketinizin logosunu ödeme sayfanıza eklemeyi de unutmayın.

Zoho Checkout

Ödemelerinizi Zahmetsizce Toplayın

İster tek seferlik ister tekrarlanan bir ödeme işlemi olsun, online ödeme sayfanız sayesinde müşteri ve partnerlerinizden gelecek ödemeleri toplama zahmetinden kurtuluyorsunuz.

zoho checkout

Her Cihaza Uyumlu Mobil Arayüz

Müşterileriniz nerede olursa olsun, artık istedikleri cihazdan diledikleri anda ve yerde ödeme yapabilirler. Online ödeme sayfaları her cihazın ekranına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve tüm cihazlara duyarlıdır.

Zoho Checkout

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.