Zoho Commerce Türkiye

Zoho Commerce | LeadPro

Zoho Commerce ile e-ticaret sitenizi saniyeler içinde kurun !

Zoho Commerce Nedir?

Zoho Commerce, e-ticaret websitesi kurabileceğiniz, tüm aşamaları yönetebileceğiniz ve analiz edebileceğiniz bir yazılımdır.

Zoho Commerce Ne İşe Yarar?

E-ticaret websitesi kurmak için katlanacağınız maliyeti minimize etmenizi sağlar. Sürükle bırak yöntemi ile kolayca sayfanızı tasarlayabilir, hazır taslakları kullanarak her aşamada daha az eforla ilerleyebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Zoho Commerce, hazır taslaklar ve iş akışları sunar. Sürükle bırak yöntemi ile özelleştirebilir ve websitenizi oluşturabilirsiniz.

Zoho Commerce Versiyonları

Commerce Starter – Ürün arama, Lojistik entegrasyonu, Ödeme sistemleri, Hazır şablonlar, SSL sertifikası, Pazarlama analiz ve raporları, Akıllı öneriler, 5000 Ürün, Müşteri Portalı, 2000 müşteri, %1,5 işlem ücreti, Ayda 1.000 $ ‘a kadar işlem ücreti yok, 10 Sayfa, 2 Form, 1 Katkıda Bulunanlar, 2 Kullanıcı

Commerce Pro – Terk edilmiş sepet ve dolandırıcılık analizi, Ürün incelemeleri ve puanlama sistemi, Trafik analizi, Canlı kargo ücretleri, Fiyat listesi ve seri parti takibi, 20000 Ürün, Müşteri Portalı, 25000 müşteri, %1 işlem ücreti, Ayda 6.000 $ ‘a kadar işlem ücreti yok., 200 Sayfa, 10 Form, 6 Kullanıcı, 6 Katkıda Bulunan

Kullanım Senaryoları

Online mağazanızı tek bir yazılımla yönetin. Stok ve sipariş takibi, çevrimiçi ve çevrimdışı ödeme takibi ve teslimat takibi yapın.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Commerce Örnek Ekran Görüntüleri

E-ticaret websitenizi hazır şablonlarla tasarlayabilirsiniz. Zoho, hazır sunduğu taslaklarda ve şablonlarda kullanım kolaylığına ve ödeme sayfası gibi önemli sayfaların mobil için optimize edilmesine dikkat etmektedir.

zoho commerce 1

Özel Görsel Tasarımlar

Visual Editor ve Custom CSS Editor ile sitenizin tasarımını özelleştirebilirsiniz. Sürükle bırak yöntemiyle kolayca içerik ve tasarım denemeleri yapabilirsiniz.

zoho commerce 1

Blog Yönetimi

Web sitenizde yaratıcı bir blog kullanarak hedef kitlenizle etkileşim kurabilirsiniz. Web sitenize müşteri ve SEO trafiği getirmek için bilgilendirici içerik yazabilirsiniz.

zoho commerce 1

Kampanyalar İçin Açılış Sayfaları Oluşturun

Web sitenizin açılış sayfasında kampanyaları ve promosyonlu ürünleri paylaşarak dönüşümü ve etkileşimi artırabilirsiniz.

zoho commerce 1

Çoklu Para Birimi

Uluslararası satış yapacaksanız, web sitenizin kurulumunda birden fazla desteklenecek para birimini seçebilirsiniz. Böylelikle, ödeme kısmında müşterileriniz kendi para birimlerinde ödeme yapabilsinler.

zoho commerce 1

Terk Edilmiş Sepet Analizleri

Alışveriş sepetine ürün ekleyen ancak işlemlerini tamamlayamayan müşterilere stratejik bildirimler gönderebilirsiniz. Bu özellik ile terk edilen alışveriş sepeti oranınızı düşürebilirsiniz.

zoho commerce 1

Isı Haritaları ve A/B Testi

Websitenizdeki ziyaretçi hareketlerini izlemek için huni analizlerini, ısı haritalarını ve kaydırma haritalarını kullanabilirsiniz. Hangi sayfa varyasyonlarının dönüşüm oranınızı artırdığını bilmek için A/B testi yapabilir ve analizleriniz doğrultusunda aksiyon alabilirsiniz.

zoho commerce 1

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ürünlerinizi kolayca websitenize ekleyin, görsellerini düzenleyebilirsiniz. Gerekli meta verileri girerek websitenizi SEO dostu hale getirebilirsiniz.

zoho commerce 1

Ürün Yönetimi

Commerce ile parti halinde üretilen ürünler ile seri numaralı ürünleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Tüm ürünleri, satışları ve iadeleri zahmetsizce yönetebilirsiniz.

zoho commerce 2

Müşteri Yönetimi

Müşterileriniz kullanıcı profili oluşturabilir. Bu profil sayesinde sipariş durumu görüntüleme, kayıtlı adres ve kart bilgileri, geçmiş siparişler, iade, iptal ve ürün yorumu yazma gibi aksiyonlarda bulunabilirler.

Zoho Commerce

Lojistik ve Nakliye Yönetimi

Teslimat sürecini sorunsuz ilerletmek için güvendiğiniz lojistik firmaları ile anlaşıp sisteminize entegre edebilirsiniz. Nakliye bölgelerine göre gönderici firmayı seçebilirsiniz, bu sayede teslimat sürenizi de optimize edebilirsiniz.

Zoho Commerce

Raporlar ve Analizler

Web siteniz hakkında güncel istatistikler alabilirsiniz. Hangi ürünlerin iyi performans gösterdiğini ve hangilerinin desteklenmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Web sitenizdeki her bir sayfaya gelen trafiği analiz edip dönüşümü artırmak için bunları optimize edebilirsiniz.

Zoho Commerce

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.