Zoho Connect ile ekibinizi bir araya getirin !

Zoho Connect Türkiye

Zoho Connect Online Ekip Yönetimi

Zoho Connect Nedir?

Zoho Connect, insanları ve ihtiyaç duydukları kaynakları tek bir yere getirerek işlerin yapılmasını kolaylaştıran bir ekip işbirliği yazılımıdır.

Zoho Connect Ne İşe Yarar?

Zoho Connect, iş yeri iletişiminizi düzenli tutmaktan ekibinizin ihtiyaç duyduğu kaynakları yönetmeye, diğer uygulamalarınızla senkronize olmaya kadar, ekibinizin işini kolaylaştırır.

Nasıl Çalışır?

Zoho Connect, iş yeri iletişiminizi düzenli tutmaktan ekibinizin ihtiyaç duyduğu kaynakları yönetmeye, diğer uygulamalarınızla senkronize olmaya kadar, ekibinizin işini kolaylaştırır.

Zoho Connect Versiyonları

INTERNAL NETWORK

25 KULLANICIYA KADAR – 26-100 KULLANICI – Sınırsız genel ve özel gruplar, Forumlar, Görevler ve Panolar, Etkinlikler ve Dosyalar, Bire Bir Sohbet (Web), Misafir erişimi, Şirket ve grup düzeyinde izinler ve moderasyon, 10.000 özel uygulama kaydı, Ağ başına 200 GB dosya depolama alanı, Özel Logo Favicon ve Css, Birden çok ağ ve grup yöneticisi, Özellikleri etkinleştirme / devre dışı bırakma seçeneği, Veri aktarımı, 3. parti uygulamalarla entegrasyon

EXTERNAL NETWORK

SINIRSIZ KULLANICI – Sınırsız genel ve özel gruplar, Forumlar, Görevler ve Panolar, Etkinlikler ve Dosyalar, Bire Bir Sohbet (Web), Misafir erişimi, Şirket ve grup düzeyinde izinler ve moderasyon, 10.000 özel uygulama kaydı, Ağ başına 200 GB dosya depolama alanı, Özel Logo Favicon ve Css, Birden çok ağ ve grup yöneticisi, Özellikleri etkinleştirme / devre dışı bırakma seçeneği, Veri aktarımı, 3. parti uygulamalarla entegrasyon

Kullanım Senaryoları

Sürükle ve bırak arayüzümüzle saatler kazanın. Kontrol panelimiz, uygulamanızı zahmetsizce oluşturmanız için ihtiyacınız olan tüm alanları size sunar. Gereksinimlerinizi planlayın ve uygulamayı oluşturmak için kontrol panelinizden blokları bırakın.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Connect Örnek Ekran Görüntüleri

Ekibinize özgürce iletişim kurabilecekleri, ilgili tüm bilgileri tek bir yerde tutabilecekleri ve birlikte çalışabilecekleri alan sağlamak için gruplar oluşturun.

zoho invoice

Birlikte Fikirler Üretin

İlham en beklenmedik zamanlarda gelebilir. Grubunuzdaki bir gönderi, fikirleri paylaşmak ve ekibinizi dahil etmek için gereken tek şeydir. Grup duvarı, bir gönderinin bir ekip sohbetine dönüştüğü, tartışmaların daha fazla fikre yol açtığı, fikirlerin rafine edildiği ve ekip çalışmasına dönüştürülmeye hazır olduğu yerdir.

Zoho Connect

Doğru Kişileri Haberdar Edin

Paylaştığınız bilgileri kimin göreceğine siz karar verin. Ağ duvarında herkesin görmesi ve katılması için veya belirli ekipler için grup duvarlarında bir konuşma başlatın. İşleri gizli tutmak istiyorsanız, özel bir konuşma başlatın, burada bir izleyici seçin.

Zoho Connect

Dosyalar Sadece Bir Tık Uzaklıkta

Hızlı bir şekilde belgeler, elektronik tablolar ve sunular oluşturmak için güçlü düzenleyicilerimizi kullanın. İster proje raporu, ister en son kampanyanızın analizi veya satış sunumu olsun, tüm ekibiniz içeriğe dahil olabilir ve içeriği gerçek zamanlı olarak incelemeye yardımcı olabilir.

Zoho Connect

Gittiğiniz Her Yerde Tartışmanın Bir Parçası Olun

Mobil cihazınız için Zoho Cliq uygulamasını edinin ve dünyanın her yerinde işleri gerçekleştirin.

Zoho Connect

Verilerden Derin İçgörülere

Grafikler ve e-tablolar gibi raporlama araçlarımızla verileri yorumlayın. Ekibiniz için en önemli verileri filtreleyerek görünümleri özelleştirin.

Zoho Connect

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.