Zoho Flow ile iş akışlarınızı otomatize edin !

Zoho Flow Türkiye

Zoho Flow İş Akışı Yönetimi

Zoho Flow Nedir?

Zoho Flow, uygulamalarınızı birbirleriyle etkili ve verimli bir şekilde iletişim kurmaları için birbirine bağlayabilen bir platformdur.

Zoho Flow Ne İşe Yarar?

Zoho  Flow ile hangi ürünlerin birlikte çalışacağını ve hangilerinin gerekmeyeceğini seçme ve özelleştirme fırsatına sahipsiniz. İşiniz zaman içinde gelişip değiştikçe ve siz yeni ekip üyeleri ve yeni ürünler sundukça, ilerledikçe özelleştirebilir, böylece şirketiniz zamanla değiştikçe uyum sağlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Uygulamalarınızı aralarında kesintisiz bir bilgi akışı sağlamak için uygulamalarınızı kolayca entegre edin ve uygulamalarınız arasında otomatik olarak hareket etmek için e-postalar, raporlar, kayıtlar alarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın.

Zoho Flow Versiyonları

Standard – Kuruluş başına 20 flow, Kuruluş başına aylık 1000 görev, 60 günlük akış geçmişi, Temel uygulamalar, Mantık ve yardımcı programlar, Özel işlevler, Test ve hata ayıklama, Manuel yeniden çalıştırma

Professional – Kuruluş başına 50 akış, Ayda kuruluş başına 3000 görev, 90 günlük akış geçmişi, Premium uygulamalar, Versiyonlar, Otomatik yeniden çalıştır

Kullanım Senaryoları

Departmanlar arasında bilgileri birbirine bağlayan iş akışları oluşturmak için ekip olarak çalışın. Ekip arkadaşlarınızla koordineli çalışın ve iş süreçlerinize uyum sağlayın.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Flow Örnek Ekran Görüntüleri

Herhangi bir kodlama uzmanlığı olmadan uygulamalarınızı entegre edin. Bir tetikleyici ayarlayın, eylemler ekleyin ve oluşturucuda tüm iş akışınızı görüntüleyin.

Zoho Flow

İş Akışlarınızı Kolaylaştırın

Bağlamsal iş akışları oluşturmak için Zoho Flow’un mantığını kullanın. Hangi eylemlerin tetikleneceğini seçmek için karar dallarını tanıtın, eylemler arasında bekleme sürelerini ayarlayın ve yol boyunca her adımı iyileştirmek için kendi iş akışı değişkenlerinizi ekleyin.

zoho flow iş akışı

Ayrıntılı Süreçler Tasarlayın

Entegrasyon zorluklarınızı çözmek için Zoho’nun kodlama dili olan Deluge’yi kullanın. İş akışlarınıza gelişmiş karar ağaçları ekleyin ve uygulamadan uygulamaya sorunsuz bir şekilde geçmesine yardımcı olmak için verileri yeniden biçimlendirin.

zoho flow

Akış Geçmişinizi İzleyin

Her iş akışının geçmişinin merkezi bir günlüğünü tutun. Akışlarınızın nasıl yürüdüğünü bilin, her eylemin ilerleyişini izleyin ve sorunları oluşur oluşmaz tanımlayın.

Zoho Flow

Değerli İş Akışı İçgörüleri Edinin

Süreçlerinizin nasıl çalıştığını görmek için farklı uygulama arayüzlerini araştırmayı bırakın. Kontrol paneli, akışlarınızı ne zaman güncelleyeceğinize karar vermenize yardımcı olan tüm süreçlerinizin ve metriklerinizin tam görünürlüğünü sağlar.

Zoho Flow

İş Uygulamaları ve Akış Galerisi

İşletmeniz için fikirler keşfetmek ve size en uygun olanları seçmek için akış şablonları koleksiyonumuza bir göz atın.

Zoho Flow

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.