Zoho Forms Türkiye

Zoho Forms : Online Form Oluşturma Programı

Zoho Forms ile saniyeler içinde online formlar oluşturun !

Zoho Forms Nedir?

Çevrimiçi kişiselleştirilmiş formlar oluşturun, veri toplayın, müşteri kayıtları ekleyin, otomatik iş akışları tetikleyin, e-posta uyarıları yapılandırın ve analiz edin.

Ne İşe Yarar?

Kendi formunu oluşturması gereken her ekip için Forms, her bir formun sahip olması gereken koşulları ve gereksinimleri kolayca ve net bir şekilde seçebilmeniz için özelleştirmeyi tamamlayarak talepte bulunarak her formu ihtiyaç duyduğunuz şekilde doldurmanızı sağlar. Alanları ne kadar çok özelleştirirseniz, özellikle birden fazla kişi veya istek içeriyorsa, her isteği organize etmek o kadar kolay olacaktır.

Nasıl Çalışır?

Forms herhangi bir cihazda çalıştığı ve bulut tarafından etkinleştirildiği için, bu formları nerede olursanız olun çalıştırabilir ve işleyebilirsiniz, böylece herhangi bir projenin ilerlemesini geciktirme veya önemli teslim tarihlerini kaçırma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zoho Forms Versiyonları

Basic – 1 Kullanıcı, Sınırsız Formlar, Ayda 10.000 Gönderi, Sınırsız Raporlar, Ödeme entegrasyonu, 500 MB Depolama, Yerleşik ve Özel Temalar

Standard – 10 Kullanıcı, Sınırsız Formlar, 25.000 Gönderi / ay, Sınırsız Raporlar, Ödeme entegrasyonu, 2 GB Depolama, Yerleşik ve Özel Temalar, Onaylar, Görevler

Professional – 25 Kullanıcı, Sınırsız Formlar, 75.000 Gönderi / ay, Sınırsız Raporlar, Ödeme entegrasyonu, 5 GB Depolama, Yerleşik ve Özel Temalar, Onaylar, Görevler

Premium – 100 Kullanıcı, Sınırsız Formlar, 150.000 Gönderi / ay, Sınırsız Raporlar, Ödeme entegrasyonu, 10 GB Depolama, Yerleşik ve Özel Temalar, Onaylar, Görevler

Kullanım Senaryoları

Forms, isteklerin bir iş akışında filtrelenip takviminizle senkronize edilebilmesi için süreci otomatikleştirme seçeneğiniz de vardır, bu da diğer üyelerin herhangi bir noktada dokunulmaları gerektiğinde bilgilendirilmesine olanak tanır.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Forms Örnek Ekran Görüntüleri

Formlar oluşturun, çevrimiçi paylaşın, anında uyarılar alın ve entegre uygulamalarımızla verilerinizi verimli bir şekilde yönetin. Derin bir nefes alın ve işinize odaklanın, her şeyi sizin için hallediyor!

Zoho Forms

Kodlamak Zorunda Kalmadan Güzel Formlar Oluşturun

40’tan fazla alan türü, özelleştirilebilir temalar, duruma özgü şablonlar ve basit bir kullanıcı arabirimiyle zengin özelliklere sahip form oluşturucu yazılımımız, tüm ihtiyaçlarınız için güzel, işlevsel formlar oluşturmanıza yardımcı olur.

zoho-forms

Her Köşeden Veri Toplayın

Formları web sayfalarına yerleştirin ve web sitenizin ziyaretçileriyle etkileşim kurun. E-posta kampanyaları aracılığıyla sosyal medyada veya bir hedef kitleye bağlantılar paylaşın. Formlarınızın daha geniş bir kitleye ulaşmasına izin verin veya onları kapalı bir organizasyon içinde gizli tutun.

Zoho Forms

Anlık Bildirimlerle Haberdar Olun

Yeni bir kayıt gönderildiğinde veya güncellendiğinde e-posta yoluyla koşullu uyarıları tetikleyin. Ekleri dahil edin ve tüm ilgili kişileri döngüde tutun. Ekiplerinizin işbirliği içinde çalışabileceği sohbet platformlarında anlık güncellemeler alın.

Zoho Forms

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.