Zoho Invoice ile tüm faturalarınızı tek bir noktadan yönetin !

Zoho Invoice Türkiye

Zoho Invoice - Online Muhasebe Yazılımı

Zoho Invoice Nedir?

Zoho Invoice, profesyonel faturalar hazırlamanıza, otomatik olarak ödeme hatırlatıcıları göndermenize ve çevrimiçi olarak daha hızlı ödeme almanıza yardımcı olan çevrimiçi faturalama yazılımıdır.

Ne İşe Yarar?

İşlemlerinizi otomatikleştirerek zamandan tasarruf sağlayın. Oluşturulan bildirimlerle ödemelerinizi zamanında alın ve gönderin. Birden çok dilde ve para biriminde fatura oluşturun.

Nasıl Çalışır?

Kolay kurulumu ile şirketinizin muhasebe sistemine kolayca entegre olur.

Zoho Invoice Versiyonlar

BASIC – 50 Müşteriye Kadar Fatura, 1 Kullanıcı, 5 Otomatik İş Akışı, Zaman İzleme ve Zaman Çizelgeleri, Gider Takibi, Özelleştirilebilir Fatura Şablonları, Çoklu Para Birimi Desteği, müşteri portalı, SSL Şifreleme, İki Faktörlü Kimlik Doğrulama, Zoho Sign Entegrasyonu

STANDARD – 500 Müşteriye Kadar Fatura, 3 Kullanıcı, 10 Otomatik İş Akışı / Modülü, Zaman İzleme ve Zaman Çizelgeleri, Gider Takibi, Özelleştirilebilir Fatura Şablonları, Çoklu Para Birimi Desteği, müşteri portalı, Şifreleme İki Faktörlü Kimlik Doğrulama, Zoho Sign Entegrasyonu, Twilio Entegrasyonu

PROFESSIONAL – Sınırsız genel ve özel gruplar, Forumlar, Görevler ve Panolar, Etkinlikler ve Dosyalar, Bire Bir Sohbet (Web), Misafir erişimi, Şirket ve grup düzeyinde izinler ve moderasyon, 10.000 özel uygulama kaydı, Ağ başına 200 GB dosya depolama alanı, Özel Logo Favicon ve Css, Birden çok ağ ve grup yöneticisi, Özellikleri etkinleştirme / devre dışı bırakma seçeneği, Veri aktarımı, 3. parti uygulamalarla entegrasyon

Kullanım Senaryoları

Yinelenen işlemleri, faturaları, iş akışlarınızı otomatize ederek iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Invoice - Örnek Ekran Görüntüleri

Ekibinize özgürce iletişim kurabilecekleri, ilgili tüm bilgileri tek bir yerde tutabilecekleri ve birlikte çalışabilecekleri alan sağlamak için gruplar oluşturun.

zoho invoice

Birlikte Fikirler Üretin

Müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmak ve daha hızlı ödeme almak için dakikalar içinde profesyonel faturalar oluşturun ve gönderin.

zoho invoice

Çevrimiçi Ödemeler Alın

İstediğiniz bir ödeme ağı seçerek çevrimiçi ödemeleri kabul etmeye başlayın. Ödemelerinizi zamanında yapabilmek için hatırlatıcılar gönderin. Müşterilerin kayıtlı kredi kartlarından otomatik olarak ödeme alın.

zoho invoice

Ayrıntılı Tahminler

Ayrıntılı tahminler oluşturarak müşterilerinize fiyatlar, indirimler ve daha fazlası hakkında genel bir bakış sunun. Müşteri portalı üzerinden onaylanan tahminleri alın.Bir tıklamayla tahminleri faturalara dönüştürün ve doğrudan tahminden projeler oluşturun.

zoho invoice

Proje Takibi

Zamanınızı takip edin ve müşterilerinizin projelerine harcadığınız saatler için kolayca fatura düzenleyin. Müşterileri proje saatleri için faturalandırın. Faturalanmamış saatleri ve masrafları takip edin.

Zoho Invoice

Gider Takibi

Zoho Invoice ile geri ödenebilir giderleri takip edin ve müşterilerinizi hemen faturalandırın. Tüm masrafları kaydedin ve takip edin. Otomatik tarama ile gider makbuzlarınızı hazırlayın.

Zoho Invoice

Faturalarınızı Her Yerden Takip Edin

Zoho Invoice mobil uygulamalarıyla nerede olursanız olun faturalarınızı oluşturun, gönderin ve yönetin.

Zoho Invoice

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.