Zoho Mail Türkiye

ZOHO MAIL İLE EŞSİZ GÜVENLİK

Zoho Mail ile yeni bir e-posta deneyimini yaşamaya hazır olun !

Zoho Mail Nedir?

Zoho Mail, çağdaş bir işletmenin gereksinimleri düşünülerek oluşturulmuş, iş e-postalarını her bakımdan yönetmeye yarayan bir e-posta barındırma hizmetidir.

Zoho Mail Ne İşe Yarar?

Zoho Mail, gelişmiş özelliklere sahip sezgisel bir web posta arayüzü sağlar.

Nasıl Çalışır?

Şirketinize server kurulumu yapmadan mail sistemi kurabilir ve tüm ofis çalışanlarınız ile beraber kolayca kullanabilirsiniz.

Zoho Mail Versiyonları

MAIL LITE – E-posta ve Klasör paylaşımı, Çevrimdışı erişim, E-posta hatırlama, Görevler, Notlar ve Yer İmleri, İOS ve Android için mobil uygulamalar, Takvim

MAIL PREMIUM – 1 GB’a Kadar Büyük Eklentiler, Arşiv ve e-Keşif, E-posta yedekleme ve geri yükleme, E-posta çözümümüzü logonuz ve özel giriş URL’nizle yeniden adlandırın, Resource booking

WORKPLACE – Güvenli İş E-postası, Çevrimiçi dosya yöneticisi, Çevrimiçi Kelime İşlemci, Çevrimiçi Elektronik Tablo, Sunum yazılımı, Anında sohbet iletişimi, Çevrimiçi Toplantı yazılımı, Intranet ve İşbirliği, Çevrimiçi eğitim yazılımı

Kullanım Senaryoları

Size özel dosya depolama alanı ile sahip olabilirsiniz. Depolama alanındaki dosyalarınızı istediğiniz kişiye mail gönderebilirsiniz. Ayrıca Bütün Toplantı, Etkinlik veya diğer organizasyonlarınızı Zoho Mail içerisindeki takviminizden planlayabilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Mail Örnek Ekran Görüntüleri

İşletmeniz için bir alan oluşturun ve kullanıcılar için özel e-posta adresleri ayarlayın. Benzersiz ve profesyonel e-posta adresleri, şirketinize hak ettiği görünürlüğü ve gerçekliği sağlar.

zoho mail

Kapsamlı Kontrol Paneli

Zoho Mail’in güçlü Kontrol Paneli, tüm ayarlar, yapılandırma ve özelleştirme için yöneticinin başvuracağı yerdir. Kullanıcılar ekleyin, grup takma adlarını yönetin, iş e-posta içeriğini denetlemek için politikalar oluşturun ve daha fazlasını yapın.

zoho mail

E-posta Saklama ve E-Keşif

Şirket standartlarına uymak ve yasal saldırılara karşı koymak için kuruluşunuz genelinde e-postaları belirli bir süre saklayın. e-Discovery, bu tür tutulan e-postaları hızla keşfetmeye yardımcı olur.

Zoho Mail

Cep Telefonunda Posta

Masanızdan uzakta olsanız bile iş iletişiminizi yönetin. Mail, Mail Admin ve Akışlar için yerel mobil uygulamalar, hareket halindeyken bağlantıda kalmayı kolay ve zahmetsiz hale getirir.

Zoho Mail

Akışlar - E-posta Göndermenin Daha Yeni Yolu

Akışlar ile posta kutularınıza bir sosyal medya çeşidi ekleyin. Bitmeyen e-posta dizilerini yorumlarla değiştirin, ekip arkadaşlarınızı etiketleyin, dosyaları paylaşın, görevleri yönetin ve çok daha fazlasını doğrudan gelen kutunuzdan yapın.

Zoho Mail

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.