Zoho MarketingHub Türkiye

ZOHO MARKETING HUB ILE BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA OTOMASYONU

Zoho MarketingHub ile web sitenizi ayrıcalıklı bir satış kanalına dönüştürün !

Zoho MarketingHub Nedir?

Web sitenizi ziyaret eden hedef kitlenizi anlamanızı, müşterilerinizin beklentilerine göre kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sunmanızı sağlayacak bir pazarlama otomasyon yazılımıdır.

Zoho MarketingHub Ne İşe Yarar?

Zoho MarketingHub, pazarlama faaliyetlerinizi birden çok kanalda başarıyla yönetmenize, daha fazla potansiyel müşteri oluşturup onları sadık müşteriye dönüştürmenize ve daha uzun süre elinizde tutmanıza yardımcı olur.

Nasıl Çalışır?

Websitesine bir kaç dakikada yerleştirilen kısa bir kod ile gelen ziyaretçileri takip edebilir, daha detaylı bilgiler edinebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Zoho MarketingHub Versiyonları

STANDARD – Tam potansiyel müşteri yönetimi, Web sitesi davranış takibi, hedefleri ve etkinlikleri, SMS ile pazarlama, Anket kampanyaları, Web semineri promosyonları

PREMIUM – Web uygulaması izleme, Takma ad alanları ve IP filtreleme, Potansiyel müşteri ilişkilendirme raporları, Özel potansiyel müşteri etiketleri, Lead puanlama ve sınıflandırma, ROI ölçümü, Çoklu ürün yönetimi, Ürün çapraz satışı ve ek satışı, Özel alanlarla URL kısaltma, E-ticaret yolculukları ve iş akışları, Mağaza terk bildirimleri, Gelen kutusu önizlemeleri, E-posta imza kampanyaları

Kullanım Senaryoları

Ziyaretçiler diledikleri an bir kaç saniye içerisinde mesaj iletip teklif isteyebilir ve iletişim kurabilirler. Bu sayede satış ve destek ekibi hemen devreye girerek satış sürecini başlatabilir veya anında destek verebilir.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho MarketingHub Örnek Ekran Görüntüleri

Günümüzde, markanızı fark edecek potansiyel müşteriler edinmek ve onlara rakiplerinizden önce en iyi deneyimi sunmak çok önemlidir. Müşteri adayı yönetimi, potansiyel müşterileri çekmenize, onları mümkün olan en iyi şekilde beslemenize, satışa hazır olduklarında değerlendirmenize ve en iyi fırsatları satış ekibinize devretmenize yardımcı olur.

Zoho MarketingHub

Web Davranışı Pazarlaması

Zoho MarketingHub ile potansiyel müşterilerinizi inceleyebilecek, ilgi alanlarına ilişkin içgörüler kazanabilecek ve onlara mümkün olan en iyi deneyimi sunabileceksiniz.

Zoho MarketingHub

ROI İle Pazarlama Planlayıcısı

Pazarlama planlayıcısı ile pazarlama kampanyalarınızı uçtan uca planlayabilir, daha iyi pazarlama kararları verebilmek için kampanyalarınızın tüm kanallardaki etkisini analiz edebilirsiniz.

Zoho MarketingHub

Çok Kanallı Pazarlama İle Kitlenizin Olduğu Yerde Olun

Potansiyel müşteriler her yerde olabilir, bu yüzden siz de olmalısınız. Zoho MarketingHub ile, potansiyel müşterilerinize çeşitli kanallardan ulaşabilir ve onlara sizinle nasıl bağlantı kurmak istediklerini seçme özgürlüğü verebilirsiniz. Ayrıca, tüm potansiyel müşteri verileriniz tek bir yerde saklanır, böylece potansiyel müşterilerinizi istediğiniz zaman veya istediğiniz şekilde rahatlıkla takip edebilirsiniz ve dilerseniz e-posta, sms ya da sosyal medya üzerinden potansiyel müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle kanallar arasında geçiş yapsalar bile iletişim kurabilirsiniz.

Doğru Analizlerle Tüm Pazarlama Hedeflerinizi Ölçün

Zoho MarketingHub; raporlar, grafikler, müşterinin yolculuk izleri ile bir pazarlamacının akıllı kararlar vermesi için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlıyor. Satın almanızı analiz etmekten dönüşümlerinizi incelemeye kadar pazarlama performansınızı tamamen görselleştirebilirsiniz.

Zoho MarketingHub

Kendi İş Akışınızı Tasarlayın

Her müşteri adayı, müşteri olma yolunda farklı bir yol izler. Journey Builder’ın sürükle bırak yöntemi ile her müşteri adayı için benzersiz bir plan oluşturabilir, onları en iyi şekilde besleyebilir ve sizi seçmeleri için her türlü nedeni sunabilirsiniz.

Zoho MarketingHub

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.