Zoho PageSense Türkiye

ZOHO PAGESENSE İLE WEBSITE OPTİMİZASYONU

Zoho PageSense ile ziyaretçileri satış fırsatlarına dönüştürün !

Zoho PageSense Nedir?

Zoho PageSense ile temel web sitesi ölçümlerinizi ölçün, ziyaretçilerinizin çevrimiçi davranışını anlayın ve dönüşümleri artırmak için onlara kişiselleştirilmiş bir web sitesi deneyimi sunun.

Zoho PageSense Ne İşe Yarar?

Ziyaretçilerin web sitenizde neler yaptıklarına ilişkin sekmeleri tutabilmeniz, eylemleri teşvik eden öğeleri izleyip optimize edebilmeniz ve her ziyaretçinin deneyimini mükemmelliğe göre kişiselleştirebilmeniz için bir dizi özellikle birlikte gelir.

Nasıl Çalışır?

Zoho PageSense’i websitenize entegre ederek sayfalarınızı daha derinden analiz edebilir, ziyaretçi davranışını inceleyebilirsiniz.

Zoho PageSense Versiyonları

STANDARD –

PROFESSIONAL –

ENTERPRISE –

Kullanım Senaryoları

Zoho PageSense’deki Isı Haritaları ile websitenizde en çok tıklanan ve en az tıklanan noktaları bularak iyileştirmeler yapın.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho Pagesense Örnek Ekran Görüntüleri

Web sitesi hedefleri belirleyin ve performanslarını işletmenizin hedeflerine göre ölçün. Menüler ve açılır menüler, bağlantı ve düğme tıklamaları gibi web sitesi öğelerini ve hatta kaydolma veya satın alma gibi özel bir etkinliği izleyebilirsiniz.

Zoho PageSense

Huni Analizi

Bu yolculuğa katkıda bulunan sayfalar ekleyerek ziyaretçi-müşteri yolculuğunuzu tanımlayın. Bir adımdan diğerine kaç ziyaretçinin gittiğini görün ve maksimum düşüşe neden olan sayfaları belirleyin.

Zoho PageSense

Sıcaklık Haritası

Isı haritaları ile, web sitenizin hak ettiği ilgiyi görüp görmediğini görebilirsiniz. İster bir görüntü, ister içerik veya düzen olsun, bir ziyaretçinin dikkatini neyin çektiğini ve neyin dikkatini dağıttığını bilin. Kaydırma haritaları ve dikkat haritaları, önemli öğeleri bir sayfada nereye yerleştireceğiniz konusunda size net bir resim sunar.

Zoho PageSense

A / B Testi

Bazen web sitenizdeki küçük bir değişikliğin işletmeniz üzerinde büyük bir etkisi olabilir. PageSense ile, ziyaretçilerinizin hangi web sitesi değişikliklerini tercih ettiğini veya hangisinin dönüşüm şanslarını artıracağını tahmin etmenize gerek yok: Öğrenmek için bir A / B testi yapın.

Zoho PageSense

Kişiselleştirin

Müşteri davranışı ve tercihleri ​​söz konusu olduğunda her şeye uyan tek bir çözüm yoktur. Zoho PageSense ile, bir ziyaretçinin web sitesi deneyimini demografik bilgiler, edinme kanalları, geçmiş davranışlar, göz atma düzeni, ziyaretçinin gerçekleştirdiği eylemler ve daha fazlasına göre tamamen kişiselleştirebilirsiniz.

Zoho PageSense

Açılır Pencereler ve Push Bildirimleri

İlgili bilgilerle web sitenizin ziyaretçilerine ulaşın, onlarla etkileşime geçin ve yeniden etkileşime geçin. Bir ziyaretçiyi yeniden hedeflemek, ilginç bulabilecekleri içeriği paylaşmak, etkinleştirmişlerse kullanıcılara özellik duyuruları ve işlem mesajları göndermek ve daha fazlası için bildirimleri tetikleyebilirsiniz.
Web sitesi ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek ve onları müşterilere dönüştürmek için güzel ve bağlamsal açılır pencereler, slaytlar ve afişler oluşturun. Kitaplığımızdan bir şablon seçin, hedef kitlenizi belirleyin, açılır pencereleriniz için bir tetikleyici seçin ve işte!

Zoho PageSense

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.