Zoho Remotely Türkiye

ZOHO REMOTELY İLE UZAKTAN ÇALIŞMA

Zoho Remotely Nedir?

Zoho Remotely, ekiplerle iletişim kurmanıza ve işbirliği yapmanıza, işleri takip etmenize ve dünyanın her yerindeki müşterilerinize uzaktan yardım sağlamanıza yardımcı olan bir bulut uygulamaları paketidir.

Zoho Remotely Ne İşe Yarar?

Zoho Remotely, şirket içi maliyetleri yönetirken ve uzaktaki çalışanlarınızı tatmin ederken işinizi büyütmenize yardımcı olmak için devreye girer. Bu üretkenliğe katkıda bulunmaya yardımcı olan bir dizi ürünle, ekipleriniz uzak yerlerde başarıyla çalışabilir.

Nasıl Çalışır?

Zoho Cliq, Zoho Meeting ve Zoho ShowTime, dahili ve harici iletişimin yalnızca e-postaya veya telefon görüşmelerine dayanmadan gerçek zamanlı olarak gerçekleşmesine olanak tanır – sanal toplantı araçları ve sanal eğitim oturumlarını bile destekleyen özellikler sayesinde, ekip üyeleriniz iletişimleri kaçırmadan düzene sokabilir. Zoho WorkDrive, Zoho Sprints ve Zoho Sheet gibi diğer araçlar, dahili projelerin ilerlemesini yönetmeye ve zaman çizelgelerini, önemli belgeleri ve önemli onaylar üzerindeki verimli hareketi yönetmeye yardımcı olur. Tüm bu araçların kullanıma hazır olmasıyla, ekipleriniz üretken olmak için ihtiyaç duyacakları her şeye, ofiste olmadan sahip olacaklar.

Zoho Remotely Versiyonları

Standard – Cliq, Workdrive, Meeting, Connect, Writer, Sheet, Show

Professional – Standard+ Sprints, Lens, Assist

Kullanım Senaryoları

Zoho Remotely ile sizin ve ekibinizin iletişim kurmanıza, işbirliği yapmanıza ve üretken olmanıza yardımcı olacak en kapsamlı, birbirine bağlı web ve mobil uygulamalar paketini bir araya getirdik.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Nerede Olursanız Olun Sorunsuz Bir Şekilde İşbirliği Yapın

Farklı konumlardan bile ekipler olarak etkili bir şekilde çalışın. Projelerinizi planlayın ve izleyin, iş öğelerini atayın, kaynakları tahsis edin, görevlere öncelik verin ve işinizi sayın.

Zoho Remotely

Her Yerden Uzaktan Yardım

Uzaktan eller ve gözler gibi davranan uygulamalarla müşterilerinize ve çalışanlarınıza her yerden yardımcı olun. Müşteri sorgularını çözmek için canlı sorunları anlayın, yardım dosyalarını ve yamaları güvenli bir şekilde paylaşın.

zoho remotely

Uzaktan Çalışırken Üretkenliğe Ulaşın

İşbirliği için tasarlanmış ofis uygulamalarıyla üretkenliği artırın. Herhangi bir yerden blog taslakları oluşturun, elektronik tabloları analiz edin ve slayt desteleri hazırlayın.

Zoho Remotely

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.