Zoho SalesInbox Türkiye

ZOHO SALESINBOX - SATIŞ PERSONELİ ODAKLI İLK E-POSTA ARAYÜZÜ

Zoho SalesInbox ile Gelen kutunuzda ki satış fırsatlarını kaçırmayın !

Zoho SalesInbox Nedir?

Zoho SalesInbox, satış personelleri ve ekipleri için özel olarak oluşturulmuş ilk e-posta istemcisidir.

Zoho SalesInbox Ne İşe Yarar?

E-maillerinizi otomatik olarak önceliklerinize göre organize eder ve en önemli anlaşmalarınızı daha kolay takip etmenizi sağlar.

Nasıl Çalışır?

E-mail’iniz ve CRM sisteminiz ile entegre olarak sayfalar arasında bilgi entegrasyonu olmadan dolaşma problemini ortadan kaldırır.

Zoho SalesInbox Versiyonları

Kullanım Senaryoları

Otomatik olarak takip çağrıları, etkinlikler ve bildirimler oluşturabilir ve zamanında cevap vermediğiniz ve cevap alamadığınız her bir mail’i takip edebilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho SalesInbox Örnek Ekran Görüntüleri

CRM’nizi nasıl kurduğunuza göre e-postalarınızı sütunlar halinde düzenleyerek karmaşayı ortadan kaldırabilirsiniz. Müşteri adaylarınızı anlaşma boyutundan kapanış tarihine ve kaynağa kadar herhangi bir CRM kriterine göre filtreleyebilir, daha ayrıntılı aramalar için e-postalarınıza etiket uygulayabilirsiniz.

Zoho SalesInbox

Daha Kolay Süreç Takibi

Bir kişiye her e-posta gönderdiğinizde, satış döngüsü boyunca nasıl ilerlediğinin bir dökümünü görebilirsiniz. Kaldığınız yerden devam etmek için görevlerinizi, notlarınızı ve geçmiş mesajlarınızı tarayabilirsiniz.

Zoho SalesInbox

Sürükle Bırak Yöntemiyle Organize Olun

CRM etkinliklerinizi doğrudan gelen kutunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri adayları, kişiler ve anlaşmalar oluşturmak için postaları sürükle bırak yöntemiyle seçebilir ve kurallar belirleyebilirsiniz.

Zoho SalesInbox

ResponseWatch Özelliği

ResponseWatch, bir müşteriden haber almanız gerektiğinde bir zaman atamanızı sağlayan bir özelliktir. ResponseWatch gelen kutunuzu izler ve son teslim tarihine kadar haber alamazsanız, takip edebilmeniz için size haber verir. Bir daha asla e-postalarınızın cevapsız kalmayacağına emin olabilirsiniz.

Zoho SalesInbox

E-Posta Analizleri

E-posta analizleriyle, hangi mesajların hedef kitlenizde ilgi uyandırdığını ve hangilerinin başarısız olduğunu bilebilirsiniz. Gösterge tablosu raporları ve analizleri sayesinde, en çok hangilerinin açıldığını ve hangilerinin tıklanmadan kaldığını öğrenebilirsiniz.

Zoho SalesInbox

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.