ZOHO SALESIQ İLE WEBSITE ZİYARETÇİ TAKİBİ

Zoho SalesIQ ile ziyaretçilerinizi satış fırsatlarına dönüştürün !

Zoho SalesIQ Türkiye

Zoho SalesIQ Nedir?

Zoho SalesIQ, Website ziyaretçi takibi ve müşteri canlı sohbet desteği uygulamasıdır.

Zoho SalesIQ Ne İşe Yarar?

Zoho SalesIQ, çevrimiçi canlı sohbet, ziyaretçi izleme ve analizi tek bir platformda toplayarak müşterilerinizi takip etmenizi ve kesintisiz destek vermenizi sağlar.

Nasıl Çalışır?

Websitesine bir kaç dakikada yerleştirilen kısa bir kod ile gelen ziyaretçileri takip edebilir, daha detaylı bilgiler edinebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Zoho SalesIQ Versiyonları

BASIC – Portal başına 3 website, 3 operatör, ayda 50 bin ziyaretçi takibi ve 1000 sohbet oturumu, 3 departman,sesli çağrı, sınırsız depolama, 1 sohbet botu

PROFESSIONAL – Portal başına 5 website, 5 operatör, ayda 100 bin ziyaretçi takibi ve sınırsız sohbet oturumu, 5 departman,3 özel sohbet botu, özel raporlar, AppleTV uygulaması

ENTERPRISE – Portal başına 25 website, 10 operatör, ayda 250 bin ziyaretçi takibi ve sınırsız sohbet oturumu, 25 departman, 10 özel sohbet botu, çeviri uygulaması entegrasyonu

Kullanım Senaryoları

Ziyaretçiler diledikleri an bir kaç saniye içerisinde mesaj iletip teklif isteyebilir ve iletişim kurabilirler. Bu sayede satış ve destek ekibi hemen devreye girerek satış sürecini başlatabilir veya anında destek verebilir.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

Zoho SalesIQ Örnek Ekran Görüntüleri

Ziyaretçilerin web sitenizle gerçek zamanlı olarak nasıl etkileşime girdiğini izleyebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş mesajlarla potansiyel müşterilere stratejik olarak ulaşabilirsiniz. Canlı sohbet katılımı için önceden tanımlanmış kurallar oluşturun ve büyük bir fırsat olabilecek bir ziyaretçi web sitenize geldiğinde bildirim alabilirsiniz.

zoho salesiq

Ziyaretçilerin Ayak İzlerini Takip Edin

Ziyaretçilerin hangi kanaldan geldiğini, web sitenizde kaç dakika aktif olduğunu, hangi sayfaları ziyaret ettiğini, o anda hangi sayfaya baktığını izleyebilirsiniz.

web site visitor tracking

Canlı Sohbet Penceresi

Zobot ChatBot ve Chat Box ile ziyaretçileri sitenize girdikleri andan itibaren takip ederek olası satışları belirleyebilir ve otomatik tetikleyiciler ayarlayarak istediğiniz zaman onlarla gerçek zamanlı görüşmeler başlatabilirsiniz.

Zoho SalesIQ

Performans Takibi

Destek ekibinin ortalama yanıt sürelerini, birden fazla sohbet sayısını ve çevrim içi ve boşta kalma sürelerini izleyebilirsiniz. Sıcak beklentileri en iyi temsilcilerinize yönlendirerek en iyi müşteri deneyimini sağlayarak ve satış döngüsünü kısaltabilirsiniz.

Zoho SalesIQ

Ücretsiz SalesIQ Mobil Uygulaması: Mobilisten

Mobilisten (IOS ve Android) sayesinde çalışanlarınız bilgisayar başında olmasa bile akıllı telefonları ile web sitesinden gelen hiçbir konuşmayı kaçırmadan takip edebilirler.

Zoho SalesIQ

Entegrasyonlar

Satış döngünüzün ilk aşamasını otomatikleştirerek, yüksek değerli potansiyel müşterileri yakalayabilirsiniz. Özelleştirilmiş botlarınız ile bu olası satışları niteleyebilir ve doğrudan Zoho CRM’ye ekleyebilirsiniz.

Zoho CRM integration

Zoho Assist ile Chat Box’ta müşterileriniz ile ekran paylaşarak destek süreçlerinizi daha efektif hale getirebilirsiniz. Zoho Campaigns ile de potansiyel müşterilerin adını ve e-postasını tanıyarak e-posta kampanyalarınızdan daha fazla satış oluşturabilirsiniz.

Zoho SalesIQ

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.