Zoho Social Türkiye

ZOHO SOCIAL İLE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Zoho Social Nedir?

Zoho Social, işletmelerin tüm sosyal medya hesaplarını tek bir platform altında toplayıp yönetilmesine ve detaylı raporlanmasına olanak sağlayan bir sosyal medya yönetim yazılımıdır.

Zoho Social Ne İşe Yarar?

Zoho Social, sosyal medya hesaplarını tek ekrandan takip edip yönetilmesini, verilerin toplanıp analiz edilmesini ve sosyal medya yönetim performansını ölçebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Sosyal medya yönetiminizi Zoho Social’a aktarıp ekibinizle birlikte doğru zamanda doğru gönderiler paylaşıp, veriler toplayarak bir sonraki adımınızı da kolaylıkla planlayabilirsiniz.

Zoho Social Versiyonları

STANDARD – 1 marka, 2 ekip üyesi, 5 marka izleme, gönderi planlama, istatistikler, SmartQ, zShare,

PROFESSIONAL – 1 marka, 3 ekip üyesi, 1o rapor, 15 marka izleme, CustomQ, toplu zamanlama, tüm analiz ve raporlar

AGENCY – 10 marka, 5 ekip üyesi, 25 rapor, ajans adı, logosu ve özel alan adı, kişiselleştirilmiş müşteri davet e-postaları, ajans markalı raporlar, müşteriler için özel görünüm, müşteriler için ücretsiz giriş

AGENCY PLUS – 20 marka, 5 ekip üyesi, 25 rapor

Kullanım Senaryoları

En çok etkileşim aldığınız saatleri belirleyin ve gönderilerinizi bu zaman dilimlerinde paylaşılmak üzere programlayın.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

En çok etkileşim aldığınız zamanlara paylaşımlarınızı programlayabilirsiniz, tüm sosyal platformlardaki içeriklerinizi tek bir ekrandan planlayıp istediğiniz gün ve saatte paylaşabilirsiniz.

Zoho Social

Özelleştirilebilir İzleme Panoları

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre Monitoring Dashboard’unuzu kişiselleştirebilirsiniz, markanız hakkında yazılan her şeyi takip edebilirsiniz.

social media monitoring

Markanızın Performansını Analiz Edin

Trafik kaynaklarını ve tıklamaların sosyal profiller arasında dağılımını analiz edebilirsiniz. Hedef kitlenizden aldığınız olumlu ve olumsuz geri bildirimleri karşılaştırabilirsiniz.

Zoho Social

Tüm Mesajlar Tek Ekranda

Sosyal medya platformlarınızdan gelen tüm mesajları tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

Zoho Social

Mobil Uygulama İle Her An Takipte Kalın

Zoho Social’ın mobil uygulaması ile (IOS ve Android) gönderi paylaşabilir, planlayabilir, etkileşimlerinizi görebilirsiniz. İnternetiniz olmasa bile gönderilerinizi oluşturabilirsiniz.

Zoho Social

Entegrasyonlar

Zoho CRM ile farklı sosyal kanallardan yeni potansiyel müşteriler edinebilir ve daha hızlı etkileşim kurmak için satış ve pazarlama ekiplerinizi devreye sokabilirsiniz. Zoho CRM’deki potansiyel müşterileri ve kişileri sosyal verilerle zenginleştirip ve satış gücünüzün anlaşmaları daha hızlı kapatmasına yardımcı olabilirsiniz.

zoho crm

Zoho Desk ile sosyal medya platformlarınızdan gelen mesajlar için destek talebi açın, sosyal medya güncellemelerinden destek alın ve müşteri memnuniyeti ile bağlılığını sağlamak için destek ekibinizle birlikte çalışın.

zoho desk integration

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.