Zoho Sprints Türkiye

ZOHO SPRINTS İLE ÇEVİK PROJE YÖNETİMİ

Zoho Sprints Nedir?

Zoho Sprints, dinamik ekipler için agile proje yönetimi metoduyla oluşturulmuş bir proje yönetim yazılımıdır.

Zoho Sprints Ne İşe Yarar?

Zoho Sprints, ekiplerinizin birbirleriyle olabildiğince kolay bağlantı kurmasına ve her bir projenin yaşamını her açıdan görmesine olanak tanır.

Nasıl Çalışır?

Her kullanıcıya bir user açarak proje yönetimi aracınızı kullanabilirsiniz. Kullandığınız yazılımlar ile entegre ederek örneğin, Zoho CRM’nizle de senkronize olduğu için, önemli güncellemeler, Zoho CRM şemsiyesi altındaki e-posta, kişiler, takvim veya diğer üretkenlik araçları aracılığıyla belirlenen ekiplere geri iletilebilir.

Zoho Sprints Versiyonları

Professional – Sınırsız Proje, 100GB Depolama, Özel Kullanıcı Grupları ve Roller, Paralel Sprintler,  Zaman planı, Toplantılar, Sürüm Yönetimi, Özel Proje Şablonları, Devam Eden Çalışma sınırları, Özel Görünümler, Özel Düzenler ve Alanlar ve Gelişmiş entegrasyonlar.

Kullanım Senaryoları

Zoho Sprints ile ekiplerinizin etkinleştirilen her projenin ilerlemesini görmesine olanak tanıyacak, böylece herkes neyin yapılması gerektiğini ve nasıl dahil olacaklarını bilebilirler.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Sprint planlamanızı kolaylaştırın ve etiketler ve kontrol listeleri gibi özellikleri kullanarak görevleriniz etrafında daha akıllıca çalışın.

Zoho Sprints

Sayıları Anlamlı Verilere Dönüştürün

Ham verileri eyleme dönüştürülebilir içgörülere dönüştürün ve her sprintte takımınızın gelişmesini izleyin. Performansınızı tutarlı bir şekilde değerlendirmek ve iyileştirmek için çevik raporları kullanın.

Zoho Sprints

Sohbet ve Toplantılar

Harika fikirler beklenmedik yerlerden gelebilir. Tartışmaları ve beyin fırtınasını teşvik eden bir alan yaratın. Çevik toplantıları iş akışınızın bir parçası haline getirerek yüz yüze iletişimi teşvik edin.

Zoho Sprints

Özelleştirilmiş Proje ve Şablonlar

Ekibinizin ihtiyaçlarına tam olarak uyacak şekilde projelerinizi özelleştirin. Her projenin kendine özgü bir kişiliği vardır. Her projenin hak ettiği bağlamı ve derinliği vermek için özel alanları kullanın. Şüpheye yer bırakmayın – iş öğelerinizin olabildiğince ayrıntılı olmasını sağlamak için belirli düzenler oluşturun.

Zoho Sprints

Ödemeler ve TimeSheet'ler

Zamanı yönetmek, parayı yönetmek kadar zordur, bu yüzden doğru yaptığınızdan emin olun. Önceki sprintlerde harcanan zamanı takip ederek bir sonraki sprint’i kesin olarak tahmin edin. Tek tıklamayla onay ve şeffaf günlükler bürokrasiyi ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Takımınızın zamanını nerede geçirdiğini bilin. Sprint, öğe türü ve kullanıcılara göre zaman çizelgelerinizin raporlarını alın.

Zoho Sprints

Zoho Türkiye İş Ortağı LeadPro olarak Fiyatlandırma, projelendirme ve kurulum süreçlerinizde yanınızdayız.

Üretici sayfası için lütfen ziyaret ediniz.