Zoho Survey Türkiye

ZOHO SURVEY - ANKET OLUŞTURMANIN EN PRATİK YOLU

Zoho Survey Nedir?

Zoho Survey, saniyeler içerisinde anket oluşturulmasını sağlayıp sonuçları raporlayan bir yazılımdır.

Zoho Survey Ne İşe Yarar?

Çeşitli anket formlarıyla veri toplayıp geri bildirimlerin ölçümünün ve eş zamanlı olarak analizinin yapılmasını sağlar.

Nasıl Çalışır?

Bir çok soru türü arasından seçim yapıp soruları sürükle bırak yöntemiyle düzenleyin ve kolayca özelleştirin.

Zoho Survey Versiyonları

PLUS – Limitsiz anket ve soru oluşturma ve paylaşma

PRO – Piping logic, e-mail ve URL callback bildirimleri, SPSS, Google Sheet ve daha birçok uygulama ile entegrasyon ve detaylı analiz

ENTERPRISE – Admin+2 Users, kullanıcı ve veri yönetimi, departman oluşturma

Kullanım Senaryoları

Oluşturduğunuz anketler ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini daha doğru bir şekilde belirleyebilir, iş süreçlerinizde gerekli iyileştirme ve geliştirmeleri yaparak müşteri memnuniyetini maksimize edebilirsiniz.

Neden LeadPro?

LeadPro Zoho Ailesi Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra kadrosunda alanında dikey uzmanlar barındırır.

ÖRNEK EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Anketinizi oluşturmak sadece birkaç dakika, yanıtlarınızı toplamak ve analiz etmek ise sadece saniyeler gerektirir. Hedef kitlenize her platformdan ulaşabilir, sonuçları grafiksel ve gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Zoho Survey

Sürükle Bırak Yöntemi ile Saniyeler İçerisinde Anket Oluşturun

İster hazır taslaklardan ister sürükle bırak yöntemi ile anketinizi oluşturun. 25’ten fazla soru türü, atlama, piping gibi özellikler ile anketinizi özelleştirirken özelleştirilebilir tema ve tasarımlarla markanıza en uygun stili yaratın.

Zoho Survey

Anketinizi İstediğiniz Platformda Paylaşın

Anketinizi Zoho’nun gelişmiş özellikleri ile istediğiniz sosyal medya platformunda paylaşabilir ve e-posta kampanyalarını kullanarak listenizdeki herkesle anında paylaşabilirsiniz. SSL koruması ile anketlerinizin güvenliğinden ve gizliliğinden emin olabilirsiniz.

Zoho Survey

Anket Sonuçlarını Analiz Edin

Özelleştirilebilir raporlar, yanıt eğilimlerini görselleştirme, trend analizleri, anketleri ve sonuçları filtreleyerek asıl ihtiyaca yönelik raporlar oluşturabilme gibi özelliklerle bilinçli kararlar vermenize yardımcı olur. Daha derin bir anlayış için verileri Google E-Tablolar, SPSS gibi programlarla da analiz edebilirsiniz.

Zoho Survey

Tüm ürünlerimizi görmek için buraya ve üreticinin sayfasını görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.